"Rolnik szuka żony". Ania opowiedziała nam o nowym związku. "To uczucie pojawiło się nagle" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Ania z szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła w rozmowie z nami, że odnalazła miłość. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

"Rolnik szuka żony" to jeden z najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Dzięki randkowemu show wielu uczestników zdołało odnaleźć miłość, a część z nich stała się instagramowymi influencerami. W szóstej edycji programu utworzyły się aż dwa związki. Jakub zakochał się w Ani, a Adrian wybrał Ilonę. Choć ci pierwsi stanowili bardzo dobraną parę, to jednak ostatecznie podjęli decyzję o rozstaniu. Jakub odnalazł już drugą połówkę, o czym pisaliśmy niedawno. Teraz przyszła kolej na Anię. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, że również jest zakochana.

Ania z "Rolnik szuka żony" odnalazła miłość

Plotki o nowym związku Ani pojawiły się tuż po tym, jak opublikowała na InstaStory zdjęcie z tajemniczym partnerem. My postanowiliśmy zapytać uczestniczki "Rolnika..." o to, kim jest mężczyzna. Okazuje się, że Ania odnalazła drugą połówkę.

Na zdjęciu rzeczywiście byłam z mężczyzną. Od jakiegoś czasu spotykamy się i jestem, póki co naprawdę szczęśliwa. Szczerze przyznam, że nie sądziłam, że będę jeszcze się tak czuć, ale jak to mówią "pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie" i tak też było. Nie chcę narażać go na opinię innych, dlatego też za dużo o nim mówić nie chcę. Nie jest to osoba publiczna i nie ma też nic wspólnego z programem. To uczucie pojawiło się nagle i mam nadzieję, że będzie trwało jak najdłużej, bo zarówno dla mnie, jak i dla Jasia on jest również przyjacielem i kimś na kim możemy polegać - wyznała Plotkowi Ania.

Ania z 'Rolnik szuka żony'Ania z 'Rolnik szuka żony' Plotek exclusive

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć zakochanym dużo szczęścia.

Związek Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony"

Ania i Jakub poznali się w szóstej edycji programu. Choć miłosne show zakończyło się dla nich sukcesem, w styczniu Ania poinformowała widzów, że rozstała się z ukochanym. Na początku nie chcieli komentować sytuacji, ale wiadome było, że różnili się w zbyt wielu kwestiach. Chcieli od życia czegoś innego, dlatego ich drogi się rozeszły.

Zobacz wideo Marta Manowska o swoim partnerze