Miłosna historia Tomasza Komendy. Początek relacji z Anną Walter nie zwiastował dłuższego związku. "Uczucie przychodzi samo"

Tomasz Komenda za kratami spędził osiemnaście lat życia. Annę Walter poznał w aplikacji randkowej po wyjściu z więzienia. Początek ich relacji wcale nie zwiastował dłuższego związku.

Tomasz Komenda trafił do więzienia w 2000 roku. Został niesłusznie oskarżony o gwałt i morderstwo, które rzekomo miał popełnić w sylwestrową noc na przełomie 1996 i 1997 roku. Spędził za kratami 18 lat swojego życia, a po wyjściu udało mu się spotkać ukochaną kobietę. Dziś cieszy się wolnością w towarzystwie Anny Walter. Wczoraj miała miejsce premiera filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy", dotycząca jego ponad 20-letniej, skomplikowanej historii. Przypomnienie losów mężczyzny z pewnością musiało być trudne dla niego samego, jednak po emisji doszło do niespodziewanego zdarzenia, a były więzień spełnił jedno ze swoich marzeń.

Tomasz Komenda i Anna Walter - historia miłości

Tomasz Komenda i Anna Walter poznali się przez aplikację randkową. To kobieta zainicjowała kontakt i postanowiła napisać wiadomość. 

Fajnie zobaczyć Cię po tej stronie - zagaiła rozmowę Ania

Wcześniej kobieta słyszała o historii Tomka i śledziła jego losy. Współczuła mu, że tak dużą część swojego życia spędził w więzieniu i został ukarany za zbrodnię, której nie popełnił.

Para pisała ze sobą, jednak kilkukrotnie kontakt się urywał. Dopiero po jakimś czasie doszło do przypadkowego spotkania na ulicy i od razu wiedzieli, że skądś się znają. To właśnie ten dzień stał się przełomowy w relacji Tomka i Ani.

Komenda, wspominając ten moment w programie "Uwaga TVN",  stwierdził, że od razu jak zobaczył Anię poczuł motylki w brzuchu. Po prostu czuł, że to jest to: 

Uczucie, miłość przychodzi samo. Albo jest, albo go nie ma

Anna nigdy nie wypytywała o życie w więzieniu - wiedziała, z jak trudnymi i traumatycznymi przeżyciami codziennie mierzy się partner. Zawsze jest jednak otwarta na momenty zwierzeń i wspiera Tomka w trudnych chwilach.

Kim jest partnerka Tomasza Komendy?

Anna Walter ma za sobą nieudany związek pełen przemocy i poniżania. Pozytywnym elementem są jednak jej dzieci, dwójka synów, którzy nawiązali bliską więź z Tomkiem. To właśnie jeden z nich - Fabian, zapytał kiedyś, czy para jest razem i czy planują wspólną przyszłość.

Chciałbym mieć ślub kościelny, marzę, żeby Ania w białej sukni stanęła ze mną na ślubnym kobiercu. To będzie nasze święto - mówił Komenda w czerwcowym wywiadzie dla "Uwagi" TVN. 

Mężczyzna chciał również zostać ojcem. Dodał, że rodzicielstwo jest jego wielkim marzeniem. 

Imiona już są wybrane. Rodzina zwiąże nas jeszcze mocniej - podkreślił

Dziś wiemy, że jego marzenia wkrótce się spełnią. Anna Walter jest w ciąży, a wczoraj, po premierze filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" doszło do zaręczyn pary. Po projekcji na scenie pojawił się Tomasz Komenda, który uklęknął przed swoją ukochaną i poprosił ją o rękę. Ta oczywiście powiedziała "tak", na co publiczność zareagowała gromkimi brawami.

 Kocham go nad życie, nie wyobrażam sobie życia z nikim innym. Tomek i dzieciaki to cały mój świat, dają mi siłę by żyć i cieszyć się życiem – przyznała Anna Walter, przy okazji emisji programu w TVN o tym, jak dziś wygląda życie Tomasza Komendy.

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Zwiastun „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”
Więcej o: