Paparazzi "przyłapali" naturalną Weronikę Rosati z nowym partnerem w Wenecji. Para poszła na plażę z córką aktorki

Weronika Rosati ma ostatnio bardzo dobrą passę. Film, w którym wystąpiła, zbiera świetne recenzje, a jej kreacja z czerwonego dywanu w Wenecji również nie przeszła bez echa. Okazuje się, że w życiu miłosnym gwiazdy także zaświeciło słońce.

Weronika Rosati ma teraz bardzo dobry czas zawodowo. Aktorka przebywa obecnie w Wenecji, gdzie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym premierę miał film z jej udziałem. Obraz "Śniegu już nigdy nie będzie" ma szansę na Złotego Lwa.

ZOBACZ: Weronika Rosati została doceniona przez zagraniczną prasę. Są pod wrażeniem jej kreacji z Festiwalu Filmowego w Wenecji

Jak się okazuje, Weronika Rosati nie jest we Włoszech sama.

Weronika Rosati znów zakochana

Weronika Rosati uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Ceną sławy często jest utrata prywatności. Wszędobylscy paparazzi towarzyszą aktorce. Oczywiście nie zabrakło ich w Wenecji. Tam też sfotografowali Weronikę Rosati u boku nowego partnera. Towarzyszyła im kilkuletnia córka gwiazdy, Elizabeth. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.

Cała trójka została "przyłapana" w drodze na plażę. Partner Weroniki niósł ręczniki, a tym czasie aktorka zerkała w telefon. Jak widać, tego dnia zrezygnowała z makijażu. W naturalnym wydaniu wygląda bardzo korzystnie.

O nowej miłości Weroniki Rosati nie wiadomo praktycznie nic. Rzekomo mężczyzna jest przedsiębiorcą. Para konsekwentnie dba o to, żeby nie dawać pożywki kolorowej prasie. Nie ma więc mowy o wspólnych wyjściach na czerwone dywany lub czułościach na Instagramie. Takie podejście wydaje nam się bardzo zdrowe. Czas pokaże, czy Weronice i tajemniczemu przedsiębiorcy uda się zbudować trwałą relację. My już teraz życzymy dużo szczęścia i miłości.

Jeszcze w tym tygodniu dowiemy się, czy film "Śniegu już nigdy nie będzie" otrzyma Złotego Lwa. Przypomnijmy, że na czele tegorocznego jury stoi Cate Blanchett.

Więcej o: