Bartłomiej Misiewicz schudł już 43 kilogramy! Teraz zdradza sekret swojej diety. Pokazał też zdjęcia przed i po metamorfozie

Bartłomiej Misiewicz przyznaje, że na jego spektakularną metamorfozę olbrzymi wpływ miał... pobyt w więzieniu. Były polityk jednocześnie oświadczył, że zdarza mu się zjeść pizzę czy wypić lampkę wina.

Bartłomiej Misiewicz w styczniu 2019 roku trafił do aresztu z powodu podejrzeń o przekraczanie uprawnień i działanie na szkodę Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Były rzecznik MON miał wydać wydać z kasy spółki 700 tysięcy złotych. Sąd wyznaczył kaucję w wysokości 100 tysięcy złotych za wolność Misiewicza, które jego rodzina uiściła pół roku po jego zatrzymaniu.

Zobacz wideo CBA zatrzymało byłego rzecznika MON, byłego posła PiS i cztery inne osoby

Na początku lipca 2019 roku paparazzi zrobili Misiewiczowi pierwsze zdjęcia. Okazało się, że były rzecznik MON bardzo zmienił się podczas pobytu w areszcie. Misiewicz opuścił celę lżejszy o 25 kilogramów. Jego adwokat tłumaczył wtedy utratę wagi swojego klienta "olbrzymim stresem".

Bartłomiej Misiewicz schudł 43 kilogramy. Zdradził, jak to zrobił

Bartłomiej Misiewicz w rozmowie z "Faktem" zdradził, jak udało mu się zrzucić 43 kilogramy. Były rzecznik MON nie ukrywa, że korzysta z porad dietetyka i diety pudełkowej:

Jestem na diecie pudełkowej i korzystam z porad dietetyka. Pudełeczka mam na 1800 kalorii, ale zdarza mi się zjeść jakiegoś zdrowego batonika, czy wypić świeżo wyciskany sok pomarańczowy, więc dobijam do 2000-2200 kalorii dziennie. Przy aktywności fizycznej jest to odpowiednie - mówi były polityk.

Były rzecznik MON wyznał, że zrezygnował z jedzenia późnych kolacji, słodyczy i ograniczył alkohol:

No i nie jem po godz. 19. Oczywiście zdarzy mi się zjeść pizzę, czy wypić lampkę dobrego alkoholu, ale w umiarze nie ma to dziś wpływu na moją wagę - zdradza Misiewicz.

Dumny z metamorfozy Misiewicz opublikował na instagramowym profilu porównanie swoich zdjęć - zestawił fotografię z 2018 roku, gdy ważył 130 kilogramów, do ostatnich zdjęć zrobionych na ściance w połowie 2020 roku, kiedy waga pokazywała mu zaledwie 87 kilogramów.

Zobaczcie zdjęcia. Zmiana na plus?

 
Więcej o: