Blanka Lipińska odwiedziła fryzjera i wyprostowała włosy. Na metamorfozę zdecydowała się też jej mama

Blanka Lipińska uwielbia relaksować się w salonach piękności. Ostatnio wybrała się do fryzjera i zabrała ze sobą mamę. Włosami pań zajęli się profesjonalni styliści, a pisarka pochwaliła się efektami na InstaStories. Nadal nie możemy przestać zachwycać się panią Małgorzatą!

Chyba nikt nie miał wątpliwości, że po wydaniu erotyku "365 dni" Blanka Lipińska stanie się pierwszoligową celebrytką. Z czasem pisarka zaczęła być zapraszana na salony, a znajomość z już sławnymi koleżankami bardzo jej pomogła. Dziś jednak w mediach pisze się o niej za sprawą związku z Baronem, z którym nie brakuje nagrań na jej Instagramie. W środę jednak to nie on był główną atrakcją w jej socialach, a Pani Małgorzata Lipińska. Blanka wybrała się bowiem z mamą do fryzjera. Obie Panie przeszły delikatną metamorfozę.

POLECAMYBlanka Lipińska odpowiadała na pytania fanów. Ujawniła, czy marzy o zaręczynach i ślubie z Baronem. Jedna rzecz zaskakuje

Zobacz wideo Blanka Lipińska poszła z mamą do fryzjera

Blanka Lipińska szaleje z mamą u fryzjera. Pani Małgorzata została blondynką

Wtorkowe popołudnie celebrytka spędziła w salonie fryzjerskim. Blanka relacjonowała wizytę i nagrywała filmiki nawet wtedy, kiedy siedziała i miała myte włosy. Wyznała m.in., że uwielbia ten moment, a po kilku chwilach zaprezentowała internautom odświeżoną fryzurę. Lipińska delikatnie skróciła włosy i wyprostowała je. Jej rodzicielka natomiast rozjaśniła swoje i jest teraz stuprocentową blondynką. Wyglądają świetnie!

Blanka LipińskaBlanka Lipińska screen Instagram / @blanka_lipinska

Musimy przyznać, że na wspólnym selfie, które Blanka opublikowała na samym końcu, Panie wyglądają jak siostry. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy może zachwycać się mamą Lipińskiej. Na premierze "365 dni" w lutym skradła córce show!

ZOBACZ TEŻBlanka Lipińska wspomina pierwszy klaps na planie "365 dni. Pokazała też niepublikowane dotąd materiały z filmu