Córka Reese Witherspoon skończyła 21 lat. Sławna mama uczciła to na Instagramie. Wyglądają jak siostry!

Reese Witherspoon jest szcześliwą matką trójki dzieci. Jej najstarsza córka to już dorosła kobieta.

Reese Witherspoon dała się poznać szerszej widowni na początku lat dwutysięcznych jako "Legalna blondynka". Od tamtej pory kariera aktorki nabrała rozpędu. Obecnie można oglądać ją w dwóch popularnych serialach "Big Little Lies" oraz "The Morning Show". 44-letnia Witherspoon dzieli czas między plany zdjęciowe a wychowywanie dzieci. 9 września jej córka Ava Elizabeth Phillippe skończyła 21 lat. Sławna mama uczciła święto pociechy na Instagramie.

Córka Reese Witherspoon

Ava Elizabeth Phillippe znana jest nie tylko z bycia córką Reese Witherspoon, ale też z tego, że do złudzenia przypomina swoją matkę. Panie dzielą 23 lata, ale na pierwszy rzut oka można się pomylić i uznać je za siostry. Podobnie na zdjęciu, które Reese zamieściła na instagramowym profilu z okazji urodzin Avy.

 
Wow! Jak to w ogóle możliwe, że ta mała dziewczynka ma już 21 lat? Wszystkiego najlepszego dla mojej słodkiej dziewczynki, która stała się najbardziej niesamowitą młodą kobietą. Jej dobroć, empatia i ogromne serce nigdy nie przestają mnie zadziwiać. Ava, nie ma wystarczająco dużo słów, aby opisać, jak dumna jestem ze wszystkiego, co już osiągnęłaś - czytamy w opisie fotki.

Ava nie poszła w ślady mamy i nie została aktorką. Nie oznacza to jednak, że praca przed kamerą jest jej obca. 21-latka od kilku lat realizuje się jako modelka. Na koncie ma między innymi udział kampanii promocyjnej marki Draper James, którą stworzyła Reese Witherspoon.

Nie pozostaje nam nic innego, jak dołączyć się do życzeń urodzinowych. 100 lat!