"Top Model". Na wybiegu pojawił się uczestnik z poprzedniej edycji. Schudł 30 kilogramów!

W drugim odcinku programu "Top Model" pojawił się chłopak, który miał już okazję zaprezentować się przed jury. Mężczyzna przeszedł niesamowitą metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądał jeszcze kilkanaście miesięcy temu.

W drugim odcinku programu "Top Model" uczestnicy starali się wkupić w łaski wymagającego jury. Dziewiąta edycja show zapowiada się naprawdę ciekawe. Wśród kandydatów pojawiła się para homoseksualnych dziewczyn, troskliwa mama o ciele fit trenerki czy chłopak z zadatkami na prawdziwego top modela. Największą sensację wzbudził jednak Adrian, który próbował już kiedyś swoich sił programie. Bez sukcesu.

Zobacz też: "Top Model". Homoseksualna para dziewczyn na castingu. Tylko jedna z nich przeszła dalej

Adrian pojawił się już w poprzedniej edycji show, jednak jurorzy zdecydowali, że nie nadaje się na modela. Chłopak postanowił nie rezygnować ze swoich marzeń i kolejny raz poddał się ocenie wymagającego jury. Wszyscy byli zaskoczeni jego niesamowitą metamorfozą.

Uczestnik "Top Model" schudł 30 kilogramów. Pokazał się w kilku odsłonach

Adrian schudł 30 kilogramów i opowiedział o swoim sposobie na utratę nadprogramowych kilogramów. Metamorfoza była okupiona ogromnymi wyrzeczeniami:

Kisiel z wody mineralnej. Codziennie na rowerku - przyznał kandydat na modela.

Już w poprzedniej edycji Adrian został okrzyknięty osobowością i showmanem. Tym razem również przygotował dla jurorów nietypowe niespodzianki. Na początku pojawił się w pomarańczowej kurtce i raperskim krokiem przemierzał wybieg "Top Model". Mężczyzna następnie pokazał nietuzinkową czarną stylizację własnego projektu i pozował w szlafroku. Okazuje się, że chłopak jest aspirującym projektantem, a jego ubrania już niedługo będą dostępne na rynku.

Ktoś musi być bardzo odważny, żeby takie spodnie założyć. Ty jesteś projektant - stwierdziła roześmiana Joanna Krupa.
 

Niestety, mimo starań i przygotowanych niespodzianek, Adrian nie do końca spodobał się jurorom:

Ty się tak przygotowałeś, ale jak dla mnie musisz się zdecydować, kim chcesz być - skwitowała jego występ Katarzyna Sokołowska.

Zobacz też: "Top Model". Tyszka zalecił uczestniczce plus size schudnąć. Internauci pytają, po co przyszła do programu. Zareagowała

Podobnego zdania był Dawid Woliński, lecz mimo krytycznego zdania, docenił zapędy showmańskie Adriana:

Nie masz tego czegoś, nie masz proporcji do mody.
 

A Waszym zdaniem Adrian nadaje się na modela i projektanta? Zobaczcie, jak schudł od ostatniej edycji.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wspomina współpracę z Krupą. Powinna się bać o swoją pozycję przez udział Pisarek?
Więcej o: