Sonia Bohosiewicz i Zosia Ślotała mają rocznice związków tego samego dnia. Reakcja aktorki? "Nieeeeee!"

Sonia Bohosiewicz oraz jej dobra znajoma, Zosia Ślotała, obchodzą rocznice związków tego samego dnia. A dowiedziały się o tym na Instagramie.

Polski show-biznes to bardzo mały świat. Większość lokalnych gwiazd mieszka i pracuje w Warszawie, co oznacza, że każdy każdego zna. Jednak teraz, gdy wciąż panują zwiększone obostrzenia sanitarne, celebryci częściej rozmawiają ze sobą w mediach społecznościowych niż na żywo. I tak pewna aktorka z pewną stylistką dowiedziały się, że obchodzą rocznice związków tego samego dnia.

Sonia Bohosiewicz i Zosia Ślotała świętują rocznice związków

Ślotała udostępniła na Instagramie zdjęcie ze swoim partnerem. Pochwaliła się również informacją, że właśnie świętowali szóstą rocznicę związku. Z tej okazji nie zabrakło oczywiście romantycznych życzeń dla ukochanego.

Dzisiaj z Kamilem obchodzimy rocznicę... Dziękuję za wszystkie Twoje uśmiechy, którymi mnie obdarzyłeś przed te sześć lat. LOOOOOOVE!!!!! - napisała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Sonia Bohosiewicz trafiła do szpitala. Ma pęknięte żebra! Martwi się o nią Małgorzata Kożuchowska: Coś ty robiła?

 

Pod postem pojawiła się lawina gratulacji od fanów polskiej stylistki.

To prawdziwy facet, a nie tam jakiś dziubek. Dużo szczęścia i miłości.
Kolejnych pięknych, wspólnych lat.
Szczęścia i radości - pisali.

ZOBACZ TAKŻE: Zosia Ślotała na zdjęciu z siostrą. Internauta: Bez urazy, Ania piękniejsza. Stylistka odpowiedziała

Jednak największą furorę zrobił komentarz Sonii Bohosiewicz. Okazuje się, że ona również tego dnia obchodzi swoją rocznicę.

Nieeeeee! To my mamy dziś rocznicę! I to dwa razy więcej! 12! Całusy od naszego Leonarda dla waszego Leonarda - dodała z uśmiechem.

Komentarz Sonii BohosiewiczKomentarz Sonii Bohosiewicz instagram/miss_zi

Ale się złożyło! Czego byście życzyli paniom?

Zobacz wideo Niedawno Sonia remontowała swoje mieszkanie