"Usta usta". Uwielbiany przez tysiące Polek aktor dołącza do obsady. A to Ci niespodzianka!

TVN zdecydował się na wyprodukowanie kontynuacji uwielbianego przez Polaków przed kilkoma laty serialu "Usta usta". Stacji udało się zatrudnić oryginalną ekipę, a jej szefostwo liczy na sukces. Nie dziwi więc, że oprócz stałej ekipy w produkcji pojawią się nowe twarze. Poznaliśmy jedną z nich.

TVN jako pierwszy wystartował w tym roku z promocją jesiennej ramówki. Choć konferencja odbyła się w sposób nietypowy, bo przez internet, wszystko poszło zgodnie z planem, a dziś na antenie stacji możemy oglądać kolejne sezony ulubionych seriali. Jednym z nich jest powracający po kilkuletniej przerwie "Usta usta". TVN-owi udało się zaangażować do produkcji pierwotną obsadę. Nie zabraknie jednak nowych twarzy. Jedną z nich będzie...

ZOBACZ TEŻPaweł Wilczak od lat cierpi na uciążliwą przypadłość. "Miejmy nadzieję, że na to się nie umiera"

Zobacz wideo Paweł Małaszyński w nowym sezonie "Usta usta"

Paweł Małaszyńskie debiutuje w serialu "Usta usta"

Kilkanaście dni temu w centrum Warszawy odbyła się konferencja serialu "Usta usta". Fotoreporterom do zdjęć pozowały największe gwiazdy produkcji, m.in.: Sonia Bohosiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, czy Wojciech Mecwaldowski. Na imprezie zabrało jednak Pawła Małaszyńskiego, którego widzowie będą mogli zobaczyć w drugim odcinku nowej serii serialu. Poniżej fragment.

Zobacz wideo

Pierwsze sezony "Usta usta" emitowane był w latach 2010-2011. Nakręcone były na podstawie brytyjskiej wersji, jednak kiedy oryginalni twórcy nie zdecydowali się na kontynuację, przerwa w produkcji nastąpiła także w Polsce. Po latach Brytyjczycy nakręcili nowe sezony i tak samo postanowił zrobić TVN. Od września widzowie mogą oglądać nowe przygody szóstki bohaterów, którzy przez dziewięć lat bardzo się zmienili.

POLECAMYPaweł Małaszyński świętuje 18. rocznicę ślubu romantycznym zdjęciem. "Możemy wreszcie puścić wodze fantazji i zaszaleć"