Magda Narożna topless pręży się do obiektywu i prawi o samoakceptacji. Internauci zmieszani. "Ta fotka to przegięcie"

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pochwaliła ię odważnym zdjęciem z wakacji, na którym pozuje jedynie w majtkach. Co poniektórzy internauci uważają, że pokazała zbyt wiele.

Magda Narożna przez wiele lat była znana głównie wśród fanów muzyki disco jako wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. Nieco głośniej w mediach zrobiło się o niej na początku tego roku, gdy z hukiem rozstała się z mężem. Od tamtej pory piosenkarka wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów oraz internautów. Sama Magda podsyca zainteresowanie, publikując odważne fotki na Instagramie. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się zdjęciem z wakacji w samych majtkach.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna w basenie z nowym wybrankiem. Para korzystała z pogody i świetnie się bawiła. "Pierwsza kąpiel zaliczona"

Magda Narożna w negliżu

Magda Narożna cieszy się ostatnim dniem urlopu. Z tej okazji zdecydowała się podzielić z fanami odważnym zdjęciem, na którym pozuje bez stanika. Przy okazji napisała nieco na temat samoakceptacji, której życzy wszystkim swoim obserwatorom.

Każde wakacje kiedyś się kończą. Ostatni dzień łapania promieni słonecznych. Życzę Wam miłego dnia. PS. Akceptowanie siebie i swojego ciała jest podstawą tego, aby być szczęśliwym. Tego Wam z całego serca życzę - prawi pod zdjęciem.
 

Fani nie zawiedli i gromko komplementowali kontrowersyjną fotkę, jednak znaleźli się i tacy, którzy uważają, że przesadziła i niektóre rzeczy powinna zostawić dla siebie.

Akceptacja może być przed sobą, a nie przed ludźmi w necie. To już pod coś inne można podpiąć. Mnie się nie podoba, a zdanie wyrazić ma każdy prawo.
Ja myślę, że takie zdjęcia to przesada. Można sobie zrobić dla siebie, a nie pokazywać w sieci, tym bardziej że ma Pani córkę w szkole a dzieci też mają Instagram.
Co fotka to przegięcie, rozumiem takie zdjęcia dla prywatności, ale w necie to już przegięcie. Do playboya już nie daleko - piszą pod zdjęciem.

Faktycznie przesadziła?

ZOBACZ TEŻ: "Piękni i młodzi". Magdalena Narożna złożyła partnerowi życzenia urodzinowe. Udostępniła bardzo romantyczne zdjęcie

Zobacz wideo
Więcej o: