Natalia Siwiec o drugim dziecku: To jest dla nas bardzo drażliwy temat [PLOTEK EXCLUSIVE]

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski od przeszło trzech lat wychowują Mię. Dziewczynka jest oczkiem w głowie znanej pary, a część fanów modelki śledzi jej Instagram tylko po to, by oglądać zabawne nagrania z jej pociechą. Okazuje się, że celebrytka od jakiegoś czasu myśli o powiększeniu rodziny.

Natalia Siwiec jest dziś jedną z najlepiej opłacalnych influencerek i fotomodelek w kraju. Fanów zyskiwała przez wiele lat, jednak zdecydowana większość pojawiła się wtedy, kiedy celebrytka została mamą. Mała Mia skradła serca internautów, a gwiazda, widząc, jak wiele pięknych słów otrzymuje od ludzi, postanowiła nie ukrywać twarzy pociechy i od trzech lat nagrywa ją na swój instagramowy profil niemalże każdego dnia. Jak udało nam się dowiedzieć, Natalia bardzo chciałaby, by jej rodzina się powiększyła.

POLECAMYNatalia Siwiec zorganizowała córce urodzinową niespodziankę. Na bajkowej imprezce u Mii gościły... alpaki. To nie koniec

Zobacz wideo

Natalia Siwiec myśli o powiększeniu rodziny

Natalia Siwiec świetnie spełnia się w roli matki, nie dziwi więc jej wyznanie, że chciałaby mieć drugie dziecko.

Mia wspomina, że chciałaby siostrę albo brata. To jest jednak dla nas bardzo drażliwy temat. Ja bym w każdym razie bardzo chciała - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Słowa nieco tajemnicze, ale jak widać, Natalia i jej mąż, którego poślubiła w Las Vegas, myślą o powiększeniu rodziny. Warto jednak dodać, że choć Mia chciałaby być starszą siostrą, jedynaczką nie jest. Ma bowiem osiemnastoletniego brata, Mateusza - syna Mariusza Raduszewskiego z poprzedniego związku. Nastolatek często publikuje z siostrą zdjęcia, jednak spora różnica wieku na pewno nie ułatwia im kontaktu. Mamy jednak nadzieję, że wszystko się ułoży i już niedługo Natalia będzie mogła pochwalić się radosną nowiną! Dużo zdrówka! 

ZOBACZ TEŻ: Taco Hemingway wydał "Jarmark". Nawiązał do afery metkowej Jessiki Mercedes, filmów Patryka Vegi i Natalii Siwiec