Dorota Szelągowska pochwaliła się niezwykłym salonem. Wszyscy patrzą na fotele. "Robią efekt WOW"

Dorota Szelągowska zdecydowała się pokazać obserwatorom swój salon. Jest pięknie, przestronnie i jasno, ale największe wrażenie robią fotele.

Dorota Szelągowska chętnie pokazuje swoje projekty i własne wnętrza w mediach społecznościowych. Dla fanów projektantki to nie lada gratka, kiedy mogą podejrzeć, jak ta urządziła własne cztery kąty. Teraz pokazała swój salon, jednak uwagę zwraca jeden wyjątkowy mebel.

Dorota Szelągowska pokazała salon

Projektantka słynie z niezwykłego poczucia stylu. Mogliśmy już zobaczyć, jak urządziła domowe biuro, a teraz przyszła kolej na zaprezentowanie salonu. Efektem swojej pracy podzieliła się na Instagramie i trzeba to przyznać - robi wrażenie!

Dorota zdecydowanie stawia na jasne i pastelowe barwy. W jej salonie królują także lustra, które optycznie powiększają pomieszczenie. Największą uwagę zwraca jednak rząd krzeseł, wyglądających jak te ze starego kina lub teatru. Obite są pudrowym materiałem, który zdecydowanie nadaje im lekkości. Na brawa także zasługują wykończenia i dodatki, wykonane i dobrane z niezwykłą starannością. Są to listwy podłogowe i sufitowe, żyrandole czy nawet zwykłe kontakty w owalnym kształcie.

Uwielbiam lustra! Dzięki nim powiększamy, doświetlamy i mamy więcej sprzątania. Ale co tam. Zdecydowanie warto - podpisała zdjęcie Dorota.
 

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Pojawiło się wiele komplementów, a internauci podobnie jak my, też patrzą na kinowe fotele.

Fajne lustro, ale to kinowe krzesła robią WOW.
Piękne wnętrze.
Pani mieszkanie to spełnienie moich "wnętrzarskich " marzeń - komentują fani.

W ogóle nas nie dziwi, że wnętrza Doroty Szelągowskiej robią takie wrażenie. W końcu jest specjalistką od ich urządzania.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem