Wojciech Szczęsny założył konto na TikToku i "śpiewa" utwór Mariny. Fani nie są zachwyceni. "Wojtek nie rób tego"

Wojciech Szczęsny dołączył do grona TikTokerów. Opublikował swoje pierwsze nagranie, na którym promuje nową piosenkę żony.

Do tej pory w rodzinie Mariny i Wojtka Szczęsnego to wokalistka była bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Marina regularnie publikuje nowe zdjęcia na Instagamie i nagrania na InstaStories. Czyżby jednak Wojtek Szczęsny zamierzał zdetronizować żonę? Właśnie założył konto na TikToku.

Zobacz: Marina wydała nowy utwór. Śpiewa w nim o najtrudniejszym momencie w życiu. Nie bez powodu wspomina też o mężu

Zobacz wideo Wojciech Szczęsny bawi się z synkiem na plaży, a Marina zapowiada, że Liam będzie tenisistą

Wojtek Szczęsny założył konto na TikToku

Piłkarz pochwalił się pierwszym nagraniem, które trafiło zarówno na TikToka, jak i na Instagram. Wojtek Szczęsny siedzi w swoim luksusowym samochodzie i "śpiewa" nową piosenkę Mariny "Nigdy więcej"

To wreszcie się stało. Dołączyłem do TikToka - napisał Wojtek Szczęsny.

Piłkarz przy okazji zachęcił fanów do obserwowania jego konta i dołączenia do challengu z piosenką Mariny.

 

Polecamy: Marina na wakacjach z Wojtusiem. "Chodź, będziemy kupować mi torebki!". Żarty świetne, a noc w hotelu kosztuje majątek

Niestety, okazuje się, że fanom Wojtka Szczęsnego nagranie nie przypadło do gustu, tak samo jak fakt, że został TikTokerem.

Doceniajmy piłkarzy zanim zmienią się w TikTokerów.
Wojtek nie rób tego.
Spieszmy się kochać piłkarzy, bo TikTokują coraz częściej - komentują fani.

Nie wiemy, czy negatywne komentarze zniechęcą Wojtka Szczęsnego i będzie to jego pierwsze oraz ostatnie nagranie na TikToku. Z pewnością niedługo się przekonamy. A wam się podoba jego wideo?

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy tańczą na TikToku, nagle głos zabrała Klara. Rodzice nie mogli powstrzymać się od śmiechu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.