Barbara Kurdej-Szatan z mężem na premierze w teatrze. A za moment rodzi!

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wtorkowe popołudnie spędzili w teatrze Komedia, gdzie odbyła się premiera sztuki "W łóżku z rabusiem".

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan spodziewają się swojego drugiego dziecka. Para ma już córkę Hanię, jednak od dobrych kilku lat starali się o rodzeństwo dla swojej córki. Jak się później okazało, z początkiem tego roku gwiazda zaszła w ciążę. Aktorka początkowo niespecjalnie się chwaliła swoim stanem. Dopiero po kilku miesiącach podzieliła się z fanami tą radosną nowiną. Od tamtej pory regularnie publikuje zdjęcia podkreślające ciążowe krągłości. Aktorka mimo ciąży pozostała aktywna zawodowo.

ZOBACZ TEŻ: Barbara Kurdej-Szatan żartuje ze swoich krągłości: Może troszkę szerszą przestrzeń zostawić, parkując?

Barbara Kurdej-Szatan pozuje fotoreporterom tuż przed porodem

We wtorek w warszawskim teatrze Komedia odbyła się premiera sztuki "W łóżku z rabusiem". Na scenie można było zobaczyć m.in.: Elżbietę Romanowską, Martę Wierzbicką, Piotra Zelta, czy Joannę Koroniewską. Wśród zaproszonych gości również nie zabrakło gwiazd. Największe zainteresowanie wzbudziła Barbara Kurdej-Szatan, która pojawiła się w towarzystwie męża. Przypomnijmy, że aktorka rodzi lada dzień.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał SzatanBarbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan KAPIF

Na ten wieczór Barbara Kurdej-Szatan założyła czarny komplet składający się z płaszcza i krótkiej sukienki. Do tego dobrała ciemne rajstopy oraz buty tego samego koloru na płaskim obcasie. Po zdjęciach łatwo wywnioskować, że humory im dopisywały. A wam jak spodobała się stylizacja aktorki? 

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał SzatanBarbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan KAPIF

ZOBACZ: Zniecierpliwiona Barbara Kurdej-Szatan pyta, jak przyspieszyć poród. Jedna z gwiazd poleciła jej seks

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie