Opozda i Królikowski padli ofiarami hejtu. Ludzie nie wierzą w ich uczucie. "Nie spodziewałam się, że można tak źle komuś życzyć"

Joanna Opozda szczerze opowiedziała o swojej relacji z Antkiem Królikowskim. Aktorka przyznała, że musiała zmierzyć się z falą hejtu.

Joanna Opozda i Antek Królikowski w ekspresowym tempie stali się jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Długo nie komentowali doniesień kolorowej prasy na temat łączącego ich uczucia i dopiero w połowie lipca oficjalnie potwierdzili, że są razem. Para ma już za sobą pierwszą wspólną ściankę i randki szczegółowo udokumentowane w mediach społecznościowych. Opozda coraz chętniej otwiera się w wywiadach na temat relacji z Królikowskim, a nawet odniosła się do postawy internautów, którzy ochoczo porównują ją z byłą dziewczyną Antka, Julią Wieniawą.

Zobacz też: Joanna Opozda o Antku Królikowskim: To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Zdradziła też, co myśli o Julii Wieniawie

Okazuje się, że ogromne zainteresowanie życiem prywatnym aktorki ma też swoje ciemne strony. Joanna Opozda w rozmowie z "Party" przyznała, że jest przerażona medialnym zamieszaniem wokół związku z Antkiem. Aktorka twierdzi, że jej relacja z byłym chłopakiem Julii Wieniawy wygląda zupełnie inaczej niż opisują ją portale plotkarskie:

W show-biznesie zapanowała posucha, może dlatego ludzie są żądni afer i plotek? Niemniej jednak fala hejtu, jaka się na mnie wylała, jest przerażająca. To, jak przedstawia się mnie i Antka, jest bardzo niesprawiedliwe, bo jesteśmy zupełnie innymi, niż o nas piszą.

Nowa dziewczyna Królikowskiego musiała zmierzyć się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami internautów. Zapewnia jednak, że między nią a Antkiem zrodziło się szczere uczucie:

Nie spodziewałam się, że można tak źle komuś życzyć, wysyłać mu pogróżki. Ludziom chyba trudno uwierzyć, że to naprawdę jest miłość, dlatego robią nam pod górkę.

32-latka jest pewna, że Antek Królikowski to jej bratnia dusza. Przeczuwa jednak, że będzie musiała zmierzyć się ze złorzeczeniem nieprzychylnych jej osób:

Wierzę, że Antek jest tym właściwym facetem. Jesteśmy na pięknym, początkowym etapie zakochania. I choć wielu ludzi źle nam życzy, staram się od tego odciąć i myśleć pozytywnie. I wcale nie jest to takie trudne, bo mam teraz wiele powodów do radości.

Miłość przezwycięży wszystko. Mamy nadzieję, że tak też będzie tym razem.

Zobacz wideo Joanna Opozda wybrała się do kina samochodowego z Antkiem Królikowskim