"Love Island". Nowy uczestnik będzie walczył o Julkę. Kolejny zrobił masaż Natalii. Kim są tajemniczy mężczyźni?

Program "Love Island" zaskakuje coraz bardziej. Na rajskiej wyspie pojawili się nowi uczestnicy. Co o nich wiemy?

Druga edycja "Love Island" rozpoczęła się na dobre. Za nami już pierwsze parowanie, które wzbudziło w widzach i samych uczestnikach mnóstwo emocji. Nikt się nie spodziewał, że Karol, który do tej pory był w parze z Alicją, wybierze Julię. Bartek, który wcześniej związał się z Julką nie krył swojego żalu do kolegi z programu. Zabawa trwa dalej, a na rajskiej wyspie pojawiało się dwóch nowych uczestników. Panowie namieszają.

"Love Island". Kim są nowi uczestnicy?

Jako pierwszy w willi pojawił się Mundek. 25-latek zrobił niezłe show, co bardzo spodobało się dziewczynom. Jednak męska część uczestników poczuła się nieco ośmielona. Chłopak ma w sobie mnóstwo pokładów energii i od razu przyznał, która Islanderka podoba mu się najbardziej. Chodzi o nikogo innego, tylko Julię. Czy dziewczyna znowu zmieni swojego partnera?

 

Pod koniec niedzielnego odcinka Natalia dostała tajemniczą wiadomość. Miała wyjść tylko w szlafroku przed willę. Okazało się, że czeka tam na nią nowy uczestnik. To 28-letni Misak Chaczatrian, czyli Mika. Pochodzi z Armenii, na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta, a w wolnych chwilach trenuje brazylijskie jiu-jitsu.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Love Island". Natalia to jedna z najbarwniejszych postaci w programie. Karol unika jej towarzystwa, ale widzów mocno bawi

W zapowiedzi poniedziałkowego odcinka dowiedzieliśmy się, że Mika podbił serca większości dziewczyn, które oceniły go wyjątkowo dobrze.

 

Myślicie, że nowi Islandersi nieźle namieszają w programie? Z którymi uczestniczkami powinni się sparować?

Zobacz wideo Za to uczestniczki pierwszej edycji powiększyły sobie piersi