Grzegorz Bardowski z "Rolnik szuka żony" bardzo schudł. Fani aż zaniemówili. "Co to za dieta cud?"

Grzegorz Bardowski z programu "Rolnik szuka żony" zrzucił kilka kilogramów, co od razu wychwycili internauci. "Ale Grzesiek schudł! Widać po twarzy bardzo" - pisali pod jego zdjęciem z żoną.

Ania i Grzegorz Bardowscy są jedną z najbardziej lubianych par z programu "Rolnik szuka żony". Udało im się stworzyć związek, który przetrwał po zakończeniu show. Bardowscy doczekali się już dwójki dzieci. Pierwszą pociechą, która przyszła na świat, był syn Jan, a w listopadzie 2019 roku ich rodzina powiększyła się o córkę Liwię. Bardowscy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i chętnie dzielą się z internautami kadrami ze swojego rodzinnego albumu.

Ania stawia na aktywny tryb życia. Niedawno opowiedziała swoim obserwatorom o ćwiczeniach, które wykonuje na co dzień. Celebrytka chciałaby wrócić do formy sprzed drugiej ciąży, a pomaga jej w tym piankowe hula hop. Rolniczka ćwiczy tak intensywnie, że aż nabawiła się siniaków.

Zobacz też: Ania Bardowska ma mnóstwo siniaków na ciele. Wszystko przez nietypowe ćwiczenia

Grzegorz Bardowski schudł. Fani są zachwyceni

O tym, iż dobry trening to podstawa, wie także mąż Ani, Grzegorz. Mężczyzna przeszedł ostatnio niesamowitą metamorfozę, którą docenili fani. Ania pochwaliła się na instagramowym profilu zdjęciem, na którym pozuje razem z ukochanym. Obserwujący od razu zauważyli, że rolnik pozbył się kilku nadprogramowych kilogramów:

Ale Grzesiek schudł! Widać po twarzy bardzo.
Grzesiu jak wychudł. Co to za dieta cud?
Ślicznie wyglądacie, a Grzegorz schudł i bardzo dobrze wygląda. Młodzi i eleganccy.

Wygląda na to, że wśród uczestników programu "Rolnik szuka żony" pojawił się trend na odchudzanie. Niedawno pisaliśmy o Małgorzacie Płazie z piątej edycji show, która opracowała własny sposób na zrzucenie kilku kilogramów. W rozmowie z Plotkiem opowiedziała o szczegółach swojego fitwyzwania, a także przyznała, że za jej sukcesem stoi przede wszystkim odpowiednie nastawienie.

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Małgosia przeszła niesamowitą metamorfozę. Nie przypomina siebie z programu [PLOTEK EXCLUSIVE]

 

Kontaktowaliśmy się z Bardowskimi, aby poznać sekret metamorfozy Grzegorza. Na razie nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Trzeba przyznać, że przemiana rolnika rzeczywiście robi wrażenie.

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu