Emilia Komarnicka spodziewa się drugiego dziecka. Redbad Klynstra zdradził, jak zareagował na ciążę żony [PLOTEK EXCLUSIVE]

Media obiegła informacja o błogosławionym stanie Emilii Komarnickiej. Mąż aktorki, Redbad Klynstra, komentuje ciążę ukochanej.

Emilia Komarnicka-Klynstra pojawiła się na jednym z koncertów 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, informując w międzyczasie o swoim stanie błogosławionym. Aktorka wystąpiła na scenie w białej eleganckiej sukni, która idealnie podkreśliła ciążowe krągłości. Wiadomość o tym, że gwiazda polskich seriali spodziewa się drugiego dziecka natychmiast obiegła media. Przypomnijmy, że Emilia od trzech lat trwa w szczęśliwym związku małżeńskim i wychowuje małego synka. Ukochany artystki, Redbad Klynstra, zdradził Plotkowi, jak zareagował na informację o powiększeniu się rodziny. 

Mąż Emilii Komarnickiej o ciąży aktorki

Dwa lata temu na świat przyszło pierwsze dziecko Emilii i Redbada. Syn pary aktorów (o nietuzinkowym i uroczym imieniu Kosma) co jakiś czas pojawia się na zdjęciach publikowanych przez swoich popularnych rodziców w mediach społecznościowych. Dumny tata w rozmowie z Plotkiem wyznał, że rodzeństwo dla pierworodnego jest prawdziwym błogosławieństwem, bowiem sam wychowywał się jako jedynak.

Cieszymy się niezmiernie. Od kiedy ponad dwa lata temu zostałem ojcem naszego pierwszego Syna, codziennie staram się rozwijać w tej roli i jest ona zarówno największym wyzwaniem, jak i największym spełnieniem w moim życiu. Drugie dziecko na pewno spotęguje to doświadczenie, więc cieszę się tym bardziej, ale przede wszystkim radujemy się dla naszego pierworodnego, że będzie miał towarzystwo. Ja wychowałem się jako jedynak, ale wiem od Żony, jakim błogosławieństwem jest rodzeństwo. 
 

Również się cieszymy i serdecznie gratulujemy!

Zobacz wideo Temat ciąży jest często poruszany w świecie show-biznesu!
Więcej o: