Maja Ostaszewska bawi się w Wenecji z partnerem oraz jego byłą żoną. Internauci: Super patchwork

Maja Ostaszewska zamieściła na Instagramie zdjęcie z Wenecji, na którym to wraz z partnerem i jego byłą żoną oraz z jej nowym parterem popijają szampana przed festiwalem filmowym. Fani docenili aktorkę za dojrzałe podejście do byłych związków.

Maja Ostaszewska nie epatuje zbytnio swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, jednak od czasu do czasu zdarza jej się publikować wspólne zdjęcia z partnerem. Aktorka jest związana z Michałem Englertem, którego poznała w 2005 roku podczas pracy nad filmem "Solidarność, Solidarność". Wtedy jeszcze ten był mężem Małgorzaty Szumowskiej. Mimo że w życiu aktorki i znanej reżyserki przewinął się ten sam mężczyzna, wszyscy nadal utrzymują dobre relacje, a nawet się przyjaźnią. Najnowsze zdjęcie z festiwalu filmowego w Wenecji jest najlepszym tego dowodem. Wszyscy świetnie się bawią i popijają szampana.

ZOBACZ TEŻ: Maja Ostaszewska przyszła na premierę filmu z ukochanym. Ona wyglądała pięknie, a Michał? Stylizacja niezbyt adekwatna do okazji

Maja Ostaszewska bawi się z partnerem i jego byłą żoną w Wenecji

W Wenecji trwa właśnie słynny festiwal filmowy, na którym walkę o Złotego Lwa toczy film Małgorzaty Szumowskiej "Śniegu już nigdy nie będzie". Nic więc dziwnego, że na miejscu znalazła się spora część ekipy, która reprezentuje rodzimą produkcję. Wśród nich pojawili się oczywiście pani reżyser z mężem, a także Maja Ostaszewska z parterem, który wcześniej był związany z Szumowską. Cała czwórka świetnie się dogaduje i chętnie spędza razem czas. Aktorka pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem z wypadu do knajpy.

 

Fani oczywiście trzymają kciuki za powodzenie filmu w konkursie, ale zwracają również uwagę na dojrzałe podejście całej czwórki do łączących ich relacji. 

Super patchwork. 
Cudownie popatrzeć na szczęśliwych i szanujących się ludzi.
Dream team - piszą pod zdjęciem.

My również jesteśmy pod wrażeniem. W show-biznesie, gdzie byli partnerzy potrafią prać publicznie brudy, taka postawa jest godna naśladowania! 

ZOBACZ: Maja Ostaszewska zarzuca Andrzejowi Dudzie straszenie jej rodziny "ideologią" LGBT+. "Nienawiść prowadzi do tragedii"

Zobacz wideo "The Other Lamb" - anglojęzyczny debiut Małgorzaty Szumowskiej [ZWIASTUN]