Marta Linkiewicz wyzwana do kolejnej walki w FAME MMA. Zmierzy się z narzeczoną znanego boksera

Marta Linkiewicz ma za sobą trzecie zwycięstwo w FAME MMA. Jak się okazuje, już może przygotowywać się do następnej walki, bowiem narzeczona Artura Szpilki wyzwała ją na pojedynek.

Za nami siódma już edycja FAME MMA, w której również wystąpiła Marta Linkieiwcz. Patocelebrytka, która zasłynęła z opowiadania o upojnej nocy w autokarze, jaką spędziła z amerykańskimi raperami, przeszła niemałą metamorfozę. Porzuciła alkohol oraz imprezy i mocno wzięła się za siebie. Od ponad roku regularnie trenuje i skupia się głównie na sporcie, czego efektem jest nie tylko świetna sylwetka, ale również trzy zwycięstwa w oktagonie. Linkiewicz nie zwalnia tempa i już jest gotowa na kolejną walkę. Wczoraj przyjęła wyzwanie narzeczonej Artura Szpilki- Kamili Wybrańczyk.

ZOBACZ TEŻ: Marta Linkiewicz znowu zaszalała z fryzurą. Patocelebrytka ma na głowie... serduszka! "Czułam się jak zupa pomidorowa"

Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk zmierzą się w FAME MMA

Wczoraj Marta Linkiewicz bez trudu pokonała w oktagonie Martę Rentel. Patocelebrytka zwyciężyła jeszcze przed zakończeniem pierwszej rundy. Tuż po ogłoszeniu zwycięscy w oktagonie pojawiła się narzeczona Artura Szpilki- Kamila Wybrańczyk, która wyzwała Linkiewicz na pojedynek. 

Czekam na ten moment, na ten dzień- zachęcała Wybrańczyk.

Marta długo się nie zastanawiała i szybko przyjęła rękawice. 

Lubię pieniądze. Możemy walczyć - odpowiedziała roześmiana Linkiewicz.

Narzeczona Artura Szpilki również nie ukrywa, że pieniądze w tym przypadku grają dla niej sporą rolę. 

Jeśli dobrze nie zapłacą, to po co mam tam iść? To nie jest jakiś mój priorytet, żeby tam iść i walczyć, bo ja i tak walczę, trenuję, bo trenuję to z pasji – mówiła jakiś czas temu na antenie newonce.sport.

Kiedy Marta Linkiewicz i Kamila Wybrańczyk zmierza się w oktagonie? Wszystko zależy od władz FAME MMA, jednak najprawdopodobniej wydarzy się to już w najbliższej, ósmej edycji widowiska, która już za kilka miesięcy. Będziecie oglądać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.