Rodzina gwiazdy "Zmierzchu" powiększy się. Żona znanego aktora zaszła w ciążę kilka miesięcy po stracie dziecka

Kellan Lutz, znany z sagi "Zmierzch", zostanie ojcem. Niedawno jego żona poroniła, a kolejna ciąża była dużą niespodzianką.

Kellan Lutz, który grał jednego z braci serialowego Edwarda Cullena w sadze ''Zmierzch", niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem. Świat obiegła informacja, że nie jest to pierwsza ciąża Brittany Gonzales. Jakiś czas temu para spodziewała się dziecka, jednak po sześciu miesiącach doszło do poronienia, które mocno odbiło się na małżeństwie.

Kellan Lutz i Brittany Gonzales ogłosili światu szczęśliwą nowinę

W lutym żona gwiazdy "Zmierzchu" podzieliła się przykrą informacją na swoim instagramowym profilu.

Kochanie, to był dla mnie absolutny zaszczyt i przyjemność być twoją mamą przez ostatnie 6 miesięcy. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy i była to absolutna radość, widzieć twoją małą twarz na tym ekranie i czuć twoje małe kopnięcia. Nie wiem, dlaczego stało się tak, jak to się stało. (...) Jesteś teraz w ramionach Jezusa i pewnego dnia spotkamy się naprawdę. Dopóki nie zobaczę cię w niebie… Twoja mama tak bardzo cię kocha” - napisała Gonzales na swoim Instagramie.

Obecnie para dostała kolejną szansę na bycie szczęśliwymi rodzicami. Jak oboje przyznają, ból po utracie dziecka wciąż im towarzyszy i bywają gorsze dni, jednak są pełni nadziei na spełnienie marzeń o powiększeniu rodziny. Przyszli rodzice podzielili się szczęśliwą nowiną w nagraniu opublikowanym na Instagramie, które możecie zobaczyć tutaj. Gonzales wyjaśnia, że jej dziecko było „niespodzianką” dla pary.

To była oczywiście niespodzianka, ponieważ straciliśmy córkę na początku roku. Było ciężko i nadal jest. Są trudne chwile, ale wiele przeszliśmy i nadal chcielibyśmy w jakiś sposób podzielić się naszą podróżą. Oto mamy kolejną obietnicę. Jesteśmy bardzo podekscytowani - tłumaczy Brittany Gonzales.

Mamy nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie po myśli pary.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.