Julia Wieniawa wymownie komentuje związek z Nikodemem Rozbickim. Nawiązała przy okazji do poprzednich relacji

W mediach pojawia się coraz więcej spekulacji na temat związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Jeden z dziennikarzy zapytał wprost. Co na to aktorka?

Julia Wieniawa cieszy się ogromną popularnością, a fani chętnie śledzą nie tylko jej życie zawodowe, ale też - w miarę możliwości - prywatne. Najwięcej pytań pojawia się w kwestiach sercowych. Odkąd aktorka rozstała się z Antkiem Królikowskim, w mediach pojawiają się coraz to nowe doniesienia na temat jego rzekomych następców. Żadna z plotek nie została jednak potwierdzona przez samą zainteresowaną. Czy aby na pewno?

Zobacz wideo

Julia Wieniawa o relacji z Nikodemem Rozbickim

Od niedawna głośno jest o relacji Julii z Nikodemem Rozbickim. Wiadomo, że para ma za sobą długą przyjaźń, jednak niektóre doniesienia, a także fotki paparazzi są co najmniej dwuznaczne. Dziennikarz Pomponika postanowił rozwiać wątpliwości i wprost zapytał Julkę o relację z Nikodemem. Poruszył też temat zdjęć, na których całowała się z przyjacielem.

Nikt nie wie, co dzieje się w moim życiu prywatnym. Będzie lepiej, jeśli moja relacja z Nikodemem pozostanie między nami. Nauczona różnymi doświadczeniami z przeszłości wiem, że media potrafią popsuć przeróżne znajomości. Wolę prywatność zostawić dla siebie. Nie jestem osobą afiszującą się życiem prywatnym na Instagramie. Czasem wrzucę małe rzeczy, jednak raczej pokazuję zawodowe sprawy – wyjaśniła Julia.
 

Trzeba przyznać, że w życiu Julii Wieniawy ostatnio naprawdę sporo się dzieje. Obecnie możemy oglądać jej zmagania w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym aktorka dzieli parkiet ze słynnym tancerzem Stefano Terrazzino. Niedawno gwiazda oznajmiła fanom, że ruszyła z własną marką kosmetyczną.