Najseksowniejsze stylizacje z Festiwalu Filmowego w Wenecji. Georgina Rodriguez miała konkurencję. Te gwiazdy zachwyciły

Niezależnie od sytuacji pandemicznej na świecie, do Wenecji na Festiwal Filmowy przyjechały gwiazdy ekranu. Nie zabrakło oczywiście pozowanych zdjęć na czerwonym dywanie. Tym razem uwagę fotoreporterów przykuły gwiazdy, które postawiły na seksowne stylizacje.

Festiwal Filmowy w Wenecji to pierwsze tak ważne wydarzenie w świecie filmu po ogłoszeniu pandemii. Choć zagrożenie wcale nie minęło, do Włoch zjechały gwiazdy z całego świata. W pierwszej lidze artyści kryli się za gustownymi maseczkami. Jednak wiele gwiazdek i modelek postanowiło zrezygnować nie tylko z zakrywania twarzy, ale i okrywania ciała.

Festiwal Filmowy w Wenecji - czerwony dywan

Festiwal Filmowy w Wenecji trwa. Na premiery filmów "Kochankowie" ("Amants") w reżyserii Nicole Garcii oraz "The Human Voice" Almodóvara przyjechali aktorzy grający w obu produkcjach. Jednak obok nich na czerwonym dywanie pojawiły się też o wiele mniej znane postaci, które, żeby przyciągnąć uwagę fotoreporterów, postawiły na seksowne stylizacje.

Jak zawsze jedną z najpiękniej "świecących ciałem" była Georgina Rodriguez. Modelka, partnerka piłkarza Cristiano Ronaldo, od początku Festiwalu w Wenecji gra tam pierwsze skrzypce. Pojawia się na każdym czerwonym dywanie w najróżniejszych stylizacjach. Jednak ta w bladoróżowej satynie z premiery "The Human Voice" była chyba najgorętsza ze wszystkich jej kreacji. Odsłoniła długie nogi nogi modelki, podkreśliła biust i naprawdę niewiele brakowało do spektakularnej wpadki i pokazania odrobinę za dużo.

W tym roku Georgina Rodriguez miała jednak mocną konkurencję. W podobnej, ale o wiele bardziej wyrazistej kreacji, wystąpiła Madalina Ghenea - rumuńska aktorka i modelka. Jeśli chodzi o życie zawodowe Madalina może pochwalić się np. takimi rolami jak rola "atrakcyjnej pasterki" w "Zoolanderze 2" albo "dziewczyny w piano barze" ("Pazze di me"). Czerwoną kreacją Madalina zrobiła większe show, niż Georgina, która wyglądała odrobinę za blado i zbyt piżamowo.

Podobny zabieg z odsłoniętą nogą zastosowała włoska piosenkarka Elodie - na czerwonym dywanie wyglądała, jakby była oblana płynnym srebrem.

Na czerwony dywan przybył też aniołek Victoria's Secret - Taylor Hill. 24-letnia modelka postawiła na mroczny look, którym odróżniła się od słodkich i uroczych aktorek, świecących gołym biustem. Taylor wyszła z założenia, że mniej znaczy więcej i na premierę "Kochanków" przyszła w marynarce, do której zapomniała spodni. Dla nas - mega seksowny zabieg, ale pozostawimy otwartym pytanie, czy rzeczywiście czerwony dywan na festiwalu w Wenecji to jest to miejsce, na którym powinno się być bez spodni.

Czyja kreacja najbardziej się wam podobała? Zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo
Więcej o: