Beyonce jest w ciąży? Amerykański tabloid ma na to "dowody". "Już nawet nie próbuje tego ukryć"

Beyonce spodziewa się czwartego dziecka - grzmi nagłówek tabloidu "Women's Day". Na "dowód" pokazują jedno z licznych zdjęć artystki, która... patrzy się na dół swojego ciała. Ile prawdy w tej plotce?

Beyonce ma już troje dzieci, w tym bliźnięta. Publicznie pokazuje głównie najstarszą córkę Blue Ivy, 3-letnie bliźniaki skrywa zaś przed ciekawskimi fotoreporterami. Skoro jednak ma już troje dzieci, to czemu nie miałaby mieć i czwartego? Z takiego założenia wyszła redakcja tabloidu "Women's Day", która nagłówkiem uczyniła Beyonce ponownie ciężarną.

Beyonce w czwartej ciąży? Nic z tych rzeczy

"Beyonce w czwartej ciąży!", "już nawet nie próbuje tego ukryć", "Jay-Z za moment ogłosi nowinę" - amerykański tabloid odpłynął w tworzeniu plotek na temat jednej z najważniejszych gwiazd światowej muzyki. "Women's Day" jako dowód przedstawia jedno ze starszych zdjęć Beyonce, na którym piosenkarka patrzy na dół swojego ciała, jednak nie da się stwierdzić jednoznacznie, że jej wzrok pada właśnie na brzuch, a nie na... udo. Zdjęcie możecie zobaczyć np. tutaj > > >

Rewelacje "Woman's Day" sprawdził już serwis Gossip Cop, weryfikujący fejki, opisywane przez tabloidy. Wniosek jest jeden - w akurat tej historii nie ma za grosz prawdy. Beyonce nie spodziewa się czwartego dziecka.

Skąd jednak wziął się w ogóle ten pomysł?

Beyonce ogłasza ciążę na MTV VMA

Beyonce znana jest ze swoich bardzo kobiecych kształtów, które przeszkadzają paparazzi doszukać się ewentualnej ciąży. Można liczyć tylko i wyłącznie na to, że Bey sama pochwali się tym faktem, jak to już wcześniej robiła. Jedno z takich "ogłoszeń" pojawiło się w 2011 roku i zyskało status "kultowego" - wiele osób, poproszonych o wskazanie najważniejszego wydarzenia w czasie wszystkich MTV VMA, mówi wtedy właśnie o oznajmieniu ciąży przez Beyonce - zobaczycie je na sam koniec poniższego wideo:

W tym roku gala MTV VMA odbyła się pod koniec sierpnia. "Przypominajki" o ikonicznym już ogłoszeniu ciąży przez Beyonce znowu pojawiły się w mediach, zaś w redakcji "Women's Day" stwierdzono, że można do tego dorobić dodatkową historię.

Nie jest to pierwszy przypadek, kiedy "Women's Day" oznajmia ewidentne bzdury. Ostatnio ogłaszali koronację księcia Karola oraz deportację księcia Harry'ego.

Zobacz wideo Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa