Kim Kardashian "rodzi" Kylie Jenner w nieopublikowanym teledysku Kanye Westa. Wideo jest naprawdę niepokojące

Uprzedzamy - to wideo jest naprawdę specyficzne. Eli Russell Linnetz ujawnił teledysk do utworu "Feel Me", który powstał we współpracy Kanye Wasta i Tygi w 2017 roku. Na zdjęciach znajduje się Kylie, która przed premierą rozstała się z Tygą, dlatego wideo wcześniej nie trafiło do sieci.

Ostatnio w sieci pojawił się dziwny teledysk stworzony przez Eli Russell Linnetz. Artysta opublikował wideo do utworu Kanye i byłego chłopaka Kylie - Tygi. Wiele elementów nawiązuje do roli Kim w sukcesie swojej młodszej siostry, ale i reszty rodziny Kardashianów i Jennerów. Obraz jest naprawdę przerażający. Zobaczcie sami.

Kanye i Tyga nagrali teledysk 

"Feel me" rozpoczyna się w nocy, szaleje burza i co chwilę widać strzelające, mocno przerysowane pioruny. Znajdujemy się na torze wyścigowym, pojawia się tajemnica postać, którą okazuje się krótkowłosa Kylie. Jej blond fryzura bardzo przypomina tę, którą nosi matka Jennerki. Dziewczyna wygląda przerażająco - jest monstrualnych rozmiarów, ma na sobie kuse bikini i przezroczyste, striptizerskie buty. Wije się w rytm piosenki, a wokół niej krąży o wiele mniejszy od niej samej monster truck.

'Feel me''Feel me' instagram.com@elirusselllinnetz

Kim rodzi Kylie w nowym teledysku 

Kolejną postacią, która pojawia się w wideo jest Kim, która też ma na sobie skromny strój i eksponuje ogromne pośladki w stringach. Przez chwilę widać także śpiewającego Tygę oraz ludzi, którzy prawdopodobnie modlą się do Jennerki. Na końcu postać Kardashianki wygląda tak, jakby rodziła dorosłą już Kylie. Metaforyczne znaczenie jest takie, że nie byłoby Kylie bez Kim.

W jednym z odcinków "Z kamerą u Kardashianów" Kim zresztą powiedziała w złości do Kourtney, że to ona jest odpowiedzialna za karierę całej rodziny. Wszystko zaczęło się przecież od przyjaźni ze słynną dziedziczką Paris Hilton. Prawdziwą sławę przyniosła jej jednak seks-taśma dokumentująca jej łóżkowe zabawy z raperem RayJI. I wszystko jasne - pomysł na teledysk gotowy.

'Feel me''Feel me' instagram.com@elirusselllinnetz

Dlaczego teledysk z Kylie nie pojawił się wcześniej?

Film nigdy nie został wydany, ponieważ Kylie i Tyga zerwali, co uniemożliwiło publikację nagrania, na którym obydwoje są obecni. 

Pojawiła się wiadomość, że ich związek się sypie, co wpłynęło na decyzję o niewypuszczaniu filmu - powiedział Eli Russell Linnetz.

Wideo zostało usunięte z Linnetza na YouTube, ale wciąż można je oglądać na Instagramie Eli Russell Linnetza.

 

Ciekawe, co o publikacji teledysku myślą Kylie i Tyga. Ostatnio pojawiła się informacja o tym, że znów się spotykają. Może publikacja tego teledysku właśnie to potwierdza?

Zobacz też: Kylie Jenner i Tyga wciąż rozstają się i schodzą. Nowe zdjęcie tylko powiększa zamieszanie

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Kylie o rozstaniu?
Więcej o: