Kaia Gerber nago. Córka Cindy Crawford zdecydowała się na odważne zdjęcie z okazji 19. urodzin

Kaia Gerber, córka Cindy Crawford, skończyła 19 lat. Młodziutka modelka z tej okazji pochwaliła się na Instagramie efektem bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Fani z całego świata są zachwyceni.

Kaia Gerber, córka Cindy Crawford i biznesmena Rande'a Gerbera, 3 września świętowała 19. urodziny. Modelka nie pochwaliła się dotąd kulisami urodzinowej imprezy. Na jej Instagramie pojawiło się za to czarno-białe zdjęcie, na którym możemy podziwiać figurę Gerber. Kaia pozowała bowiem, mając na sobie tylko kozaki

Kaia Gerber nago

Z okazji 18. urodzin Kaia Gerber wyprawiła huczną imprezę, na której pojawiła się w czarnej sukience swojej mamy. Zagraniczne media szybko wyłapały, że skórzana kreacja to ta sama, którą Cindy Crawford w 1992 roku na gali MTV Video Music Awards. W tym roku Gerber poszła o krok dalej, bo urodziny świętowała, chwaląc się całemu światu efektem rozbieranej sesji.

Trzeba przyznać, że zdjęcie, jakie pojawiło się na jej Instagramie jest bardzo zmysłowe i wysmakowane. Gerber hipnotyzuje na nim wzrokiem i zachwyca idealną sylwetką. Modelka podpisała fotografię lakonicznie, acz wymownie. 

Dziewiętnaście - czytamy.
 

Fani komentują

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Kadr spodobał się fanom modelki. Internauci z rożnych zakątków świata podziwiali piękno Gerber. Nie obyło się też porównań do Cindy Crawford. Wiele osób uważa, że Kaia odziedziczyła urodę po matce i wygląda dokładnie tak samo, jak ona przed laty. Oczywiście nie zabrakło też urodzinowych życzeń dla solenizantki. 

Jesteś nieziemsko piękna.
Cała matka.
Cudowne zdjęcie.
Wszystkiego najlepszego, więcej takich sesji - pisali.

Trudno nie zgodzić się z takimi słowami. Również życzymy modelce wszystkiego, co najlepsze. 

Zobacz wideo Cindy Crawford ćwiczy z uniwersalną piłką lekarską
Więcej o: