"Rolnik szuka żony". Małgosia buszuje w kukurydzy i reklamuje kardigan. Fani bezlitośni: Dlaczego tak gwiazdorzycie?

Małgosia Borysewicz, uczestniczka programu "Rolnik szuka żony", zapozowała na Instagramie w gustownym kardiganie. Jedna z fanek była oburzona jej influencerskimi zapędami.

Dla Małgosi Borysewicz udział w formacie "Rolnik szuka żony" okazał się strzałem w dziesiątkę. Rolniczka poznała przed kamerami miłość swojego życia, Pawła Borysewicza. Para pobrała się, a w lutym 2019 roku na świat przyszedł ich syn Ryszard. Niedawno okazało się, że rodzina rolników kolejny raz się powiększy. Małgosia zdradziła już fanom, jakie imiona bierze pod uwagę dla dziecka oraz opowiedziała o trudach macierzyństwa.

Zobacz też: Małgosia Borysewicz dumnie eksponuje ciążowy brzuch na najnowszym InstaStories. Ma się czym chwalić!

Małgosia z "Rolnik szuka żony" reklamuje kardigan na Instagramie. Fanka oburzona

Rolniczka niemal codziennie wstawia na swój instagramowy profil zdjęcia, które są chętnie komentowane przez fanów. Borysewicz pochwaliła się już ciążową sesją, a niedawno pozowała na weselu w żółtej sukience z głębokim dekoltem V-neck. Jedno z najnowszych zdjęć Małgosi zostało zrobione na tle pola kukurydzy. Celebrytka zaprezentowała się w biało-czarnym kardiganie i sprawnie wplotła reklamę odzieży w swoją wypowiedz o trudach pracy na roli:

Kosić, czekać? [...] Na Podlasiu deszczowo, dziś odrobinę cieplej? Mimo to czas na jesienne outfity. Sneakersy zastąpiły mi szpilki na dobre, a kardigan umila drogowe wojaże.

Nie wszystkim obserwującym spodobało się sprytne lokowanie produktu. Jedna z fanek zarzuciła Małgosi gwiazdorzenie:

Niby pokazujesz kukurydze, a chodzi o ciuch na karku. Dlaczego tak gwiazdorzycie? Czemu nie jesteście normalni, jak Agnieszka i Robert z "Rolnika"? To jest rodzinka, która chroni swoje życie, a nie wszystko obnaża.
 

Wśród komentujących znaleźli się także obrońcy Małgosi. Zauważyli, że rolniczka ma prawo korzystać z propozycji współpracy oferowanych przez reklamodawców:

Nie widzę w tym nic złego. Tematyka rolnicza zachowana, a skoro są propozycje współpracy, to grzech nie skorzystać.
Jak Ci się nie podoba profil Gosi, to po co tu zaglądasz?

Myślicie, że Małgosia powinna przejmować się uwagami swoich obserwujących?

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu
Więcej o: