Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę związku na Krecie. Opowiedziała o podróży samolotem z rocznym dzieckiem: Bałam się

Choć przed samym lotem aktorka miała pewne obawy, okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Córeczka Agnieszki Kaczorowskiej jest bezproblemowym pasażerem samolotu, a najbardziej ciekawiły ją... własne stopy.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są wyjątkowo zgodnym małżeństwem. Para chętnie publikuje zdjęcia ze wspólnych wyjazdów i często uchyla rąbka tajemnicy jeśli chodzi o życie prywatne. Pod koniec sierpnia młodzi rodzice pokazali, jak spędzają czas, kiedy ich córeczka śpi. Agnieszka i Maciek przygotowali sobie romantyczną kolację i odtworzyli scenę z kultowego filmu dla dzieci "Zakochany kundel".

Zobacz wideo

CZYTAJ: Agnieszka Kaczorowska je romantyczną kolację z mężem. "Wieczór rodziców, gdy malutka śpi". Odtwarzają scenę z kultowej bajki 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętują rocznicę na Krecie

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w środowy wieczór pochwalili się zdjęciem w strojach kąpielowych, które zrobili na słonecznej Krecie. Okazuje się, że zakochani wybrali się na grecką wyspę, żeby świętować rocznicę związku. Na urlop polecieli oczywiście całą rodziną. Aktorka zdradziła, jak jej roczna córka radziła sobie w samolocie. Okazało się, że Emi była najbardziej zainteresowana swoimi skarpetkami:

Zaczynamy nasz wyczekany wyjazd rocznicowy. Dziś szybkie selfie, ale już widziałam kilka miejsc na piękne zdjęcia... także będziemy cykać. Powiem Wam szczerze, że bałam się tej pierwszej podróży samolotem z Emi... Miałam przygotowane jej ukochane książeczki i kilka nowości, aby wzbudziły większe zainteresowanie. A ona była najbardziej zainteresowana wkładaniem i zdejmowaniem skarpetek, a potem poszła spać. Faktem jest, że ten lot udało się dobrać do pory jej drzemki, dlatego nie było problemu, aby większość czasu po prostu spała. Jestem z nas dumna i muszę powiedzieć, że naprawdę dobrze zaczęliśmy to tygodniowe pożegnanie lata - czytamy na jej profilu na Instagramie.

A jak Wasze dzieci znoszą podróż samolotem?