77. Festiwal Filmowy w Wenecji. Na czerwonym dywanie obowiązują obostrzenia sanitarne. Mimo to stylizacje zachwycają

W środę rozpoczął się 77. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Gwiazdy pamiętały o obostrzeniach sanitarnych.

2 sierpnia, w środę, rozpoczął się 77. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Jak zwykle na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd z całego światka filmowego. Ta edycja jest jednak zupełnie inna niż pozostałe. A wszystko przez pandemię.

77. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji. Gwiazdy w maseczkach

W tym rok 18 filmów powalczy o nagrodę Złotego Lwa podczas rozpoczynającego się festiwalu. Wśród nich znalazły się produkcje takie jak "Śniegu już nigdy nie będzie" Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta oraz "The Disciple" Chaitanyi Tamhanego ze zdjęciami Michała Sobocińskiego.

Pierwszego dnia do miasta zjechało się wiele gwiazd. Fotoreporterom pozowała między innymi Cate Blanchett, która postawiła na elegancki kombinezon w paski. Koloru całej stylizacji dodała za pomocą czerwonego paska.

Pięknie wyglądała również włoska aktorka, Anna Foglietta. 41-latka postawiła na prawdziwą klasykę. Czarny garnitur w delikatne paski podkreślił jej świetną figurę. Natomiast czerwona pomadka na ustach dodała jej nieco drapieżności. Nie możemy oderwać od niej wzroku!

Kiedy gwiazdy pozowały na czerwonym dywanie w pojedynkę, nie musiały mieć założonych maseczek. Jeśli jednak fotoreporterzy chcieli mieć zdjęcia w grupie, musieli pogodzić się z tym, że gwiazdy zostaną uwiecznione wyłącznie w maseczkach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandal na Festiwalu w Wenecji. Włoski producent w koszulce "Weinstein jest niewinny". Na czerwonym dywanie była jedna z jego ofiar

Więcej zdjęć oczywiście w naszej galerii. Która stylizacja spodobała Wam się najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.