Channing Tatum w stroju wróżki prezentuje napisaną przez siebie książkę dla dzieci. "Stworzyłem to dla mojej córeczki"

Medialny wizerunek Channinga Tatuma mocno kontrastuje z ogromnymi pokładami wrażliwości, które aktor skrywa przed światem. Gwiazdor napisał bowiem książkę dla dzieci i dedykuje ją ukochanej córce. Dzieło zaprezentował na Instagramie, pozując do zdjęcia w... stroju wróżki!

Znany z popularnych filmów tanecznych i licznych ekranizacji melodramatów Nicholasa Sparksa Channing Tatum kojarzony jest głównie ze stereotypowym obrazem silnego i pozbawionego głębszych uczuć mężczyzny. Powierzchowną ocenę widzowie mogą opierać na medialnym wizerunku amerykańskiego aktora, którego reżyserzy bardzo często obsadzają w rolach typowych twardzieli. Nic bardziej mylnego. Gwiazdor skrywa w sobie ogromne pokłady wrażliwości, której upust dał w napisanej samodzielnie książce dla dzieci. Były partner Jessie J zadedykował dzieło swojej siedmioletniej córeczce. Przy okazji promowania mini powieści dla najmłodszych pokazał się... w stroju wróżki w towarzystwie pluszowych jednorożców!

Channing Tatum napisał książkę dla dzieci

Amerykański aktor i producent filmowy od siedmiu lat spełnia się w roli ojca. Channing Tatum wielokrotnie na łamach prasy podkreślał, że mała córeczka jest dla niego całym światem. Miłość do dziecka okazuje również za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując urocze zdjęcia pociechy. Tym razem gwiazdor przeszedł samego siebie i sprezentował dziewczynce samodzielnie napisaną książkę.

Nie wiem jak wy, ale w kwarantannie zrobiło mi się trochę dziwnie. Skończyło się na tym, że przypadkowo zamknąłem się w pokoju mojej 7-letniej córki. I w końcu znalazłem moje wewnętrzne dziecko. Więc to jest to, co stworzyłem dla mojej małej dziewczynki. Dzięki za czytanie - poinformował aktor, prezentując dzieło w stroju wróżki.
 

Widok umięśnionego Tatuma w bajkowej scenerii mocno rozbawił, ale jednocześnie wzruszył internautów. Fani szczególną uwagę zwrócili na pierwszą stronę prezentowanej przez Channinga książeczki, na której znajduje się szczera dedykacja. 

Dla Everly, najwspanialszej magicznej istoty, jaką kiedykolwiek poznałem. Jesteś moim największym nauczycielem. Moim jedynym życzeniem jest to, by mieć więcej czasu w życiu, aby bawić się we wszystkich magicznych królestwach, które razem stworzyliśmy. Do wszystkich tatusiów, którzy mają małe córki - tańczcie i bądźcie tak magiczni, jak tylko możecie. Zapewniam, że one odwzajemnią tę miłość.

Przeczytalibyście książkę aktora swoim pociechom?

Zobacz wideo Myślicie, że znane w show-biznesie dzieci pójdą w ślady rodziców? Liam już zaczyna śpiewać!
Więcej o: