Córka Kasi Kowalskiej pozuje nago w wannie z piwkiem. Internauci są zmieszani. "Nie wierzę"

Córka Kasi Kowalska wciąż budzi niemałe emocje wśród internautów. Ola najnowszym zdjęciem rozgrzała internautów do czerwoności. Pokazała się nago w wannnie, a w ręku trzymała piwo. Nie każdemu się to spodobało.

O córce Kasi Kowalskiej zrobiło się jeszcze głośniej kilka miesięcy temu, gdy jej mama wystosowała rozpaczliwy apel do ludzi, aby pozostali w domach. Piosenkarka w zamieszczonym nagraniu opowiedziała o poważnym stanie zdrowia córki. Ola trafiła wówczas do szpitala w Wielkiej Brytanii i była intubowana. Podejrzewano koronawirusa, jednak dolegliwości córki gwiazdy okazały się inne. Dziewczyna wróciła do zdrowia i jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Jednym z najnowszych zdjęć wywołała sporo kontrowersji. 

ZOBACZ TEŻ: Ola Kowalska traci włosy po przebytej chorobie. Fanka: Nie zażywaj narkotyków, tylko witaminy! Ostro zareagowała

Córka Kasi Kowalskiej pozuje nago z piwem

Ola jest odważną instagramerką, która nie boi się kontrowersji. Najnowszym zdjęciem według co poniektórych internautów już przesadziła. Dlaczego? Trzymając w ręku piwo, zapozowała nago w wannie. Zerknijcie sami.

Fotka zmieszała internautów. Niektórzy byli pod wrażeniem oryginalnego pomysłu, ale znaleźli się i tacy, którzy nie pałali już takim entuzjazmem. 

Nie wierzę, że jesteś córką Kasi Kowalskiej.
No teraz to tylko czekać, aż się cała nago pokażesz. Tak nude. Dawaj.
Pleśń na fugach. Wstyd- piszą. 

Ola nie odpowiedziała na żaden z powyższych komentarzy, jednak w jej obonie stanęli pozostali obserwatorzy. Myślicie, że faktycznie córka Kasi Kowalskiej nieco przesadziła? 

ZOBACZ: Ola Kowalska ścięła włosy. Odważną fryzurą pochwaliła się na Instagramie. Teraz jeszcze bardziej przypomina mamę

Zobacz wideo Najpopularniejsze pary na Instagramie