Spóźniona Joanna Opozda wspiera Antka Królikowskiego na premierze filmu "Pętla". Aktorka postawiła na odważną stylizację

Joanna Opozda pojawiła się w warszawskim Multikinie na premierze najnowszego filmu Patryka Vegi. Aktorka sporo odsłoniła.

Joanna Opozda zadebiutowała w rodzimym show-biznesie już dawno. Widzowie znali ją głównie dzięki roli w serialu "Pierwsza miłość", jednak internauci znacznie lepiej kojarzyli ją poprzez przyjaźń z Mariną Łuczenko, czy instagramowe dramy z Sandrą Kubicką, czy ostatnio z Julią Wieniawą. Związek z Antkiem Królikowskim sprawił, że nazwisko Opozdy znowu stało się gorące. Sama zainteresowana chętnie relacjonuje nową miłość w mediach społecznościowych, a także na ściankach. Podczas dzisiejszej premiery filmu Vegi, w którym główną rolę gra Królikowski również nie mogło jej zabraknąć. 

Przypominamy: Joanna Opozda oskarża Sandrę Kubicką o porzucenie psa. "Usłyszałam, że tego pieska już nie ma". Zdenerwowana modelka odpowiedziała

Julia Wieniawa i Joanna Opozda sobie dogryzają. Antek Królikowski zareagował. Jego ostatni wpis jest bardzo wymowny

Joanna Opozda w kusej sukience na premierze filmu Vegi

Joanna Opozda i Antek Królikowski mają za sobą już debiut na czerwonym dywanie. 1 września w Warszawie odbyła się premiera filmu "Pętla", jednak Antoni, który gra w nim główną rolę pozował sam fotoreporterom, ponieważ jego ukochana się spóźniła. Wpadła do Multikina w Złotych Tarasach w ostatniej chwili. Szybko obskoczyła ściankę i udała się na seans. 

Joanna OpozdaJoanna Opozda KAPIF

Joanna Opozda tego wieczoru postawiła na bardzo krótką, czarną sukienkę, która świetnie podkreślała jej długie i opalone nogi. Stylizację uzupełniła czarnymi sandałkami na obcasie i małą, złotą torebką w kształcie serca.

Joanna OpozdaJoanna Opozda KAPIF

Podoba wam się w takim zestawieniu? 

Zobacz wideo Joanna Opozda wybrała się do kina samochodowego z Antkiem Królikowskim
Więcej o: