Zaszła w ciążę, a ludzie twierdzili, że powiększyła piersi. "Po co tak kłamać". Maffashion w końcu komentuje

Maffashion odniosła się do plotek o tym, że rzekomo powiększyła piersi. Choć dziś wiadomo, że przyczyną zmian w jej ciele jest ciąża, jeszcze niedawno musiała się mierzyć z nieprzychylnymi komentarzami.

Maffashion w końcu postanowiła potwierdzić krążące od kilku miesięcy plotki, że zostanie mamą. Na Instagramie opublikowała efekty pięknej, czarno-białej sesji ciążowej, a zaraz po niej zrobił to także podekscytowany przyszły tata, Sebastian Fabijański. Posypały się gratulacje i szczęśliwa Julia dziękowała fanom za tyle życzliwych słów. Teraz jednak zamieściła na InstaStory mniej optymistyczne nagranie, w którym komentuje zachowanie obserwatorów swojego profilu sprzed kilku tygodni, kiedy informacja o jej ciąży nie była jeszcze oficjalna. Pod jej zdjęciami pojawiło się wtedy mnóstwo komentarzy, że rzekomo powiększyła piersi. Kiedy nie chciała tego potwierdzić, zarzucono jej kłamstwo.

Maffashion o plotkach o powiększeniu piersi: Nigdy nie kłamałam

Dziś jest oczywiste, że zmiany w ciele Julii były efektem zmian hormonalnych. Nieświadomi tego internauci woleli zarzucać jej kłamstwo. Niektórzy twierdzili nawet, że widzą... szwy po operacji wszczepienia implantów. Niektóre z komentarzy Maffashion opublikowała na Story:

Przecież to widać, że powiększyłaś piersi, ale po co tak kłamać. 
Ewidentnie widać operację piersi i super, że sprawiło Ci to radość i czujesz się lepiej, ale kłamiąc robisz idiotkę z siebie, a nie ludzi.

Blogerka przyznaje, że targały nią wtedy różne emocje, ale najczęściej było jej przykro.

Kilogramy i hormony: nigdy nie kłamałam. I serio, jeśli zrobiłabym biust, powiedziałabym o tym. Nie będę już chyba wracać do tego tematu. Jednak przyznam szczerze, niektóre komentarz, zarzuty, wyimaginowane "szwy", wyzwiska mnie zdziwiły, czasem bawiły, irytowały, ale w większości sprawiały przykrość. 

Maffashion komentuje plotki o powiększeniu piersiMaffashion komentuje plotki o powiększeniu piersi Instagram.com/maffashion_official/

W opublikowanym na InstaStory wideo Julka apelowała, żeby zawsze się zastanowić przed napisaniem krzywdzącego komentarza, bo może się okazać - tak jak w jej przypadku - że stawiany zarzut nie ma nic wspólnego z prawdą. Co jeszcze powiedziała? Odpowiedź w wideo:

Zobacz wideo Maffashion dementuje plotki o powiększeniu piersi