Usher zostanie ojcem! Piosenkarz i Jenn Goicoechea spodziewają się pierwszego dziecka

Współczesny król R&B zostanie ojcem! Partnerka Ushera, Jenn Goicoechea, spodziewa się pierwszego dziecka.

Każda ciąża gwiazd wzbudza spore zainteresowanie. Tak dzieje się również i tym razem, kiedy zagraniczne media obiegła informacja o stanie błogosławionym Jenn Goicoechei, dziewczyny Ushera, z którą piosenkarz spotyka się od niespełna roku. Para kilka miesięcy temu oficjalnie potwierdziła swój związek, pojawiając się razem na koncercie w Hollywood Bowl. To właśnie podczas tej imprezy zakochanym zrobiono pierwszą wspólną fotografię. Od tamtej pory współczesny król R&B i producentka muzyczna ochoczo gościli na show-biznesowych imprezach, pozując do zdjęć i chwaląc się swoim szczęściem. Na świat niedługo przyjdzie ich pierwsza pociecha!

Usher ponownie zostanie ojcem

Amerykański gwiazdor może pochwalić się bujnym życiem uczuciowym. Dwukrotnie żonaty wokalista wychowuje już dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa ze stylistką, Tameką Foster. Para wspierała się nawzajem w trudnych chwilach, kiedy ich starszy syn miał poważny wypadek i trafił na oddział intensywnej terapii. Usher po raz drugi ślubował miłość i wierność aż po grób Grace Miguel, jednak 10-letni związek muzyka i jego ukochanej nie przetrwał próby czasu. Pomimo tego gwiazdor ma ogromny szacunek do byłych partnerek i pozostaje z nimi w przyjaznych stosunkach. 

Po wielu przemyśleniach i rozważaniach wspólnie zdecydowaliśmy się rozstać. Pozostajemy głęboko połączeni jako kochający się przyjaciele, którzy będą wspierać się nawzajem w kolejnych fazach naszego życia - pisali niegdyś Usher i Grace we wspólnym oświadczeniu.

Wokalista utrzymuje świetne kontakty ze swoimi potomkami i co jakiś czas chwali się relacją z nimi w mediach społecznościowych. 

 

Niedługo na świat przyjdzie trzecie dziecko Ushera ze związku z producentką muzyczną, Jenn Goicoechea. Przyszłym rodzicom i maluchowi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz wideo Myślicie, że dziewczyna Ushera chętnie będzie relacjonować przebieg swojej ciąży? Niektóre z polskich gwiazd robiły to bardzo skrupulatnie!