Maja Hyży chwali się nagim zdjęciem. Wszyscy jednak patrzą na dużą bliznę na udzie. "Nieidealnie idealna"

Maja Hyży opublikowała nagie zdjęcie z czasów ciąży. Wyraźnie widać na nim bliznę na prawym udzie.

Maja Hyży w zeszłym miesiącu przywitała na świecie swoje trzecie dziecko. Artystka urodziła córkę, która otrzymała imię Antonina. Choć gwiazda stara się nie pokazywać twarzy córeczki, na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia i opowiada o macierzyństwie. Teraz na jej profilu ukazała się bardzo odważna fotografia, jeszcze z sesji ciążowej. Maja pozuje nago, a poza ciała uwydatnia dużą bliznę na udzie.

Maja Hyży pokazała odważne zdjęcie z sesji ciążowej

Zdjęcie zamieszczone na profilu artystki jest czarno-białe. Widzimy na nim leżącą Maję, która trzyma się za ciążowy brzuch. Na prawej nodze wyraźnie widoczna jest duża blizna, która ciągnie się przez całe udo.

Jedną z najodważniejszych decyzji w moim życiu było zaakceptowanie siebie samej. Nieidealnie idealna - tak siebie dziś określam. Z bliznami na ciele i w sercu. Czas goi rany, ale ślad po nich pozostaje. Moja historia to moje ciało, moja dusza, moja osobowość. Nie zamieniłabym swojego życia na żadne inne. Ps. W czepku urodzona? Nie sądzę! - podpisała zdjęcie.
 

Nic dziwnego, że internauci byli zaciekawieni pochodzeniem blizny, której dotąd artystka nie pokazywała. Na szczęście na wyjaśnienie nie musieli długo czekać. Okazuje się, że znamię jest następstwem operacji, jaką Maja przeszła w dzieciństwie. Był to zabieg biodra.

Internauci nie tylko byli zachwyceni zdjęciem, ale i rzadko spotykaną szczerością. Pod postem pojawiła się masa komplementów i miłych słów.

Piękna z zewnątrz. Piękna w środku.
Jest pani bardzo silną kobietą, bo umie pani mówić i akceptować to, co się w Pani życiu stało! Oby tak dalej - komentują internauci.

My także jesteśmy zachwyceni zdjęciem.

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: Mam wsparcie swojego partnera