Courtney Stodden przeszła metamorfozę i rozprawiła się z kontrowersyjną przeszłością. "Schowałam się pod blond maską"

Od poślubienia starszego od siebie aktora Courtney Stodden wielokrotnie szokowała. Chętnie pokazywała się w prowokujących kreacjach, a nawet przekonywała wszystkich, że jej biust jest dziełem natury. W najnowszym wpisie na Instagramie gwiazdka przeanalizowała dawne lata.

Courtney Stodden to młoda celebrytka i piosenkarka słynącą głównie z odważnych stylizacji, mocnego makijażu i wydatnego biustu. Słynna seksbomba skończyła właśnie 26 lat, a w przeddzień swoich urodzin podzieliła się ważnymi spostrzeżeniami dotyczącymi związku małżeńskiego z aktorem Dougiem Hutchisonem.

ZOBACZ TEŻ: Brian Austin Green zapragnął odegrać się na Megan Fox. Został sfotografowany u boku skandalistki

Courtney Stodden wydała poruszające oświadczenie

W wydanym w przeddzień 26. urodzin oświadczeniu Courtney postanowiła rozprawić się z demonami przeszłości. Nie tylko opowiedziała o związku ze starszym od siebie mężczyzną, ale też opowiedziała o relacjach z ojcem, które mogły rzutować na dalsze życie celebrytki. Stodden wyznała też, że została zgwałcona. Courtney potraktowała oświadczenie jako swoiste podsumowanie ostatnich lat. 

Dziesięć lat temu skończyłam 16 lat. Nic nie mogło mnie przygotować na to, co było tuż za rogiem. Miałem umysł dziecka, ciało nastolatka i byłam dziewicą. Jednak wszystkim wokół mnie wydawało się, że jestem dorosłą kobietą, która potrafi dokonywać własnych wyborów. Według wielu byłam na tyle „dojrzała”, aby umawiać się z mężczyznami w wieku mojego ojca (lub starszym) i ostatecznie wyjść za jednego. Patrząc wstecz, widzę teraz, jak rozpaczliwie pragnąłem uwagi własnego ojca. Nie nauczył mnie prowadzić. Nie wiedziałam, jak wypisać czek. Nigdy nie poszłam na bal. Zamiast tego rzuciłam szkołę średnią, pojechałam do Las Vegas i za błogosławieństwem moich rodziców poślubiłam 50-letniego mężczyznę, którego właśnie poznałam osobiście. Dałam mu wszystko - moje ciało, mój umysł, moje serce, moją duszę. Nikt mnie nie zatrzymał. Nikt nie wszedł i nie powiedział, że to nie jest w porządku. Zamiast tego, po osiągnięciu takiej sławy, na jaką nie byłam przygotowana, świat stał się moim sędzią. Schowałam się pod blond maską i w końcu straciłam całą tożsamość. Byłam ofiarą napaści seksualnej, wykorzystywania i gwałtu. Publikuję to teraz, w przeddzień moich 26. urodzin, ponieważ jestem w trakcie ujawniania wszystkiego w moich wspomnieniach! Traumy z mojej przeszłości, kiedy staram się wyrosnąć na zdrową kobietę. Skupiam się na tym, żeby uwolnić się od tej 16-latki i rozkoszować się 26-latką, którą się stałam! - wyjaśniła Courtney.
 

Przypomnijmy, że Stodden jako szesnastolatka wyszła za gwiazdę Zielonej Mili, starszego o 34 lata Doug Hutchisona. Jak się później okazało, przez pierwsze cztery miesiące kontaktowali się za pomocą poczty elektronicznej oraz rozmów telefonicznych. Ponoć aktor początkowo nie wiedział, że miał do czynienia z tak młodą dziewczyną, jednak oboje darzyli się wielkim uczuciem, z powodu którego Courtney zachowała dziewictwo aż do ślubu. Courtney Stodden i Doug Hutchison zdecydowali się zakończyć swoje małżeństwo raptem po 2,5 roku. Przyczyną miało być narzucanie ograniczeń ze strony męża. Mimo separacji, para nie przestała ze sobą pracować i nie ukrywała dobrych relacji. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu