Renata Kaczoruk w bikini odpowiada na nieprzychylny komentarz internauty. "Tu masz numer konta do zbiórki na jedzenie"

Renata Kaczoruk "Renulka" udostępniła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie w bikini. Wielu fanów było oczarowanych szczupłą sylwetką modelki, jednak nie wszystkim figura byłej dziewczyny Kuby Wojewódzkiego przypadła do gustu. Kaczoruk się jednak nimi nie przejęła i ostro ukróciła dyskusję na temat swojego ciała.

Renata Kaczoruk regularnie dzieli się z fanami fotkami, na których odsłania sporą część swojego ciała. Nic jednak w tym dziwnego - jest przecież modelką. Coraz częściej stara się również walczyć z krzywdzącymi komentarzami dotyczącymi własnej sylwetki. Tym razem również odniosła się do tego w opisie posta na Instagramie. Mimo to znalazły się pod nim nieprzychylne opinie. Na jeden z nich odpowiedziała naprawdę stanowczo.

Renata Kaczoruk odpowiada na zaczepkę na Instagramie

"Renulka" zamieściła pod postem obszerny opis nawiązujący do zdjęcia w bikini. Napisała, że wreszcie, mając 34 lata, akceptuje siebie taką, jak jest. Wspomniała także o licznych kompleksach, z którymi walczyła przez długi czas. Kiedyś nie lubiła swoich dużych stóp, nieidealnego nosa, małego biustu, niskiej wagi czy... za dużej głowy. 

Dziś mam 34 lata i nareszcie rozumiem, że taka jestem i taką pozostanę. Na całe szczęście są tacy, którym się podobam i nie pozwalają mi o tym zapomnieć.
 

Końcowy fragment wpisu wskazuje jednak, że wszystkie negatywne myśli na temat samej siebie to już przeszłość, dlatego nie zamierza przejmować się opiniami innych ludzi, a w szczególności uszczypliwych internautów.

Nic tak dobrze nie smakuje, jak wolność od wstydu

Pomimo długiego wywodu w opisie, pod postem modelki znalazło się kilka nieprzychylnych komentarzy. Jedna z fanek zamieściła pod postem emoji czaszki, która w tym kontekście znaczeniowym może oznaczać przeraźliwie chudą sylwetkę, przypominającą kościotrupa. Reanta jednak szybko poradziła sobie z niezadowoloną internautką.

Numer konta zbiórki na jedzenie znajdziesz w linku w bio - dodała z uśmiechniętą emoji. 

Większość obserwatorów była jednak zachwycona sylwetką artystki i jej racjonalnym i zdrowym podejściem do własnego ciała. Jednak z fanek zapytała nawet, jak osiągnąć taką sylwetkę, gdy ćwiczenia i dieta nie pomagają.

Polecam sex zamiast fitnessu - odpowiedziała zabawnie "Renulka".

Cóż widać, że modelka coraz lepiej radzi sobie z akceptacją własnego ciała i do tego też namawia swoje obserwatorki. Takich głosów nigdy nie za wiele - przecież kluczem to szczęścia jest właśnie dobre myślenie o samym sobie. Gratulujemy podejścia!

ZOBACZ WIDEO

Zobacz wideo Renata Kaczoruk o "Azja Express"