"Pytanie na śniadanie". Wiadomo, ile Katarzyna Cichopek zarobi w programie. "To więcej niż w serialu"

Katarzyna Cichopek zastąpiła w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie" Tamarę Gonzalez Pereę. Wiadomo, ile zarobi dzięki nowemu kontraktowi. Kwota robi wrażenie.

W pasmach śniadaniowych największych telewizji zaszły ostatnio wielkie zmiany. W "Dzień Dobry TVN" pojawił się nowy duet prowadzących, który tworzą Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. W "Pytaniu na śniadanie" również nie brak nowych twarzy. Tamarę Gonzalez Pereę i Roberta El Gendy'ego zastąpili Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Ogłoszenie nowego duetu prowadzących miało miejsce na jesiennej ramówce TVP 27 sierpnia. Nowiną o posadach zarówno Cichopek, jak i Kurzajewski, pochwalili się także w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie są wściekli i rozczarowani

Kasia Cichopek jest nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie". Aktorka zarobi krocie

Choć po pierwszym odcinku fani mieli wiele obiekcji na temat prowadzenia programu przez Kasię i Maćka, władze stacji mają inne zdanie na temat ich pracy. Jak ustalił "Super Express", Katarzyna Cichopek może liczyć na gwiazdorską gażę.

38-letnia aktorka podpisała kontrakt opiewający na 25 tysięcy złotych miesięcznie. Informatorzy gazety twierdzą, że to znacznie więcej niż zarabia w serialu "M jak miłość", gdzie jej zarobki oscylują w granicy kilkunastu tysięcy złotych.

Kasia Cichopek za rolę w serialu TVP i prowadzenie pasma śniadaniowego ma zarobić pół miliona złotych w zaledwie pół roku.

CZYTAJ TEŻ: Macademian Girl skomentowała post Cichopek, w którym ta pochwaliła się nową fuchą w TVP. Gwiazda "M jak miłość" zareagowała