Jarosław Kaczyński wypoczywa nad Zalewem Szczecińskim. Brudziński: Stery Polski w dobrych rękach

Jarosław Kaczyński w towarzystwie kolegów udał się na wakacje. Na Twitterze Joachima Brudzińskiego pojawiło się kilka zdjęć ze wspólnego wypadu.

Jarosław Kaczyński jest jednym z najlepiej chronionych polityków w naszym kraju. Uwielbia koty, mieszka na warszawskim Starym Żoliborzu, a jego dom jest pilnowany jak twierdza. Niewiele wiemy na temat jego życia prywatnego. Wszelkie informacje są bardzo cenne, a niektórzy politycy lubią chwalić się przebywaniem w blasku prezesa. Jedną z takich osób jest europoseł PiSu Joachim Brudziński, który pokazał, jak Kaczyński spędził ostatni weekend. 

Zobacz wideo Jarosław Kaczyński na uroczystości na Zamku Królewskim

Jarosław Kaczyński na wakacjach

Joachim Brudziński jest aktywnym użytkownikiem Twittera i chętnie publikuje zdjęcia. Na jego profilu pojawiły się fotografie z krótkiego wakacyjnego wypadu nad Zalew Szczeciński. Europoseł i prezes wybrali się w towarzystwie m.in. ministra gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej Marka Gróbarczyka na wodną wyprawę między Zalewem Szczecińskim i Starą Świną

Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na Zalewie Szczecińskim - napisał były szef MSWiA.

Na jednym z udostępnionych zdjęć Kaczyński zasiada za sterami pojazdu motorowego, a Brudziński opatrzył ujęcie (chyba) zabawnym opisem. 

Śpijcie spokojnie, stery Polski są w dobrych rękach - napisał Joachim Brudziński.

To nie pierwsza tego typu publikacja europosła. W 2017 roku prezes udał się na wycieczkę w góry z kolegami, a ponieważ pogoda nie sprzyjała, to panowie uzbroili się w patriotyczne peleryny przeciwdeszczowe z godłem Polski. Zdjęciem z tego wypadu pochwalił się Joachim Brudziński na Twitterze, a internauci rozpoczęli tworzenie memów.

Więcej o: