Katy Perry pięć dni po porodzie. W podtrzymujących majtkach i specjalnym biustonoszu. Tak wygląda w połogu

Katy Perry także przygotowała się na ceremonię wręczenia nagród MTV VMA. Jej kreacja nieco was zaskoczy.

W niedzielę odbyła się pierwsza wirtualna ceremonia wręczenia nagród Video Music Awards. Podczas gali MTV VMA zostały uhonorowane najpopularniejsze utwory gwiazd. Występy artystów mogliśmy oglądać w internecie podczas relacji na żywo, a o tegorocznych zwycięzcach możecie przeczytać TUTAJ. Niestety na tym niezwykle ważnym wydarzeniu zabrakło Katy Perry, która od lat związana jest z galą. Jak wiemy, artystka zaledwie parę dni temu urodziła córeczkę, jednak nie zapomniała o świętowaniu tego wydarzenia. Na InstaStories opublikowała odważne zdjęcie, przedstawiające ją w bieliźnie i biustonoszu dla karmiących mam. Sama żartuje, że to jej kreacja na tegoroczną ceremonię.

Katy Perry pozuje w bieliźnie zaledwie pięć dni po porodzie

Trzeba przyznać, że Katy Perry ma ogromny dystans do samej siebie. Na opublikowanym zdjęciu pozuje bez makijażu, w nieułożonej fryzurze, a na jej twarzy widoczne jest zmęczenie. Mimo to dobry humor jej nie opuszcza.

Włosy i makijaż autorstwa: @exhaustion - żartobliwie napisała Perry, jednocześnie oznaczając również twórców bielizny.

Katy PerryKaty Perry Katy Perry - Instagram

Jak pamiętamy, Katy Perry w ubiegłych latach gościła co roku na gali wręczenia Video Music Awards. W 2017 roku miała przyjemność poprowadzić nawet ceremonię. W tym roku jednak ten wieczór spędziła z narzeczonym i córeczką Daisy.

Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Katy Perry i Orlando Bloom dokładnie 26 sierpnia przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko Daisy Dove Bloom. Zdjęcie przedstawiające rodziców trzymających dłoń nowonarodzonej córeczki pojawiło się na Instagramie Katy. Dodatkowo z okazji narodzin dziecka para utworzyła zbiórkę na rzecz UNICEF, którego są ambasadorami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.