Sylvester Stallone złożył córce publiczne życzenia. Wrzucił do sieci zdjęcie. Sophia jest śliczna

Na Instagramie Sylvestra Stallone pojawiło się pamiątkowe zdjęcie. Aktor zapozował do niego z córką, Sophią.

Sylvester Stallone doczekał się pięciorga dzieci (dwóch synów, niestety, już nie ma na świecie). Najstarszą z nich jest Sophia, która jest owocem jego miłości ze związku z trzecią żoną, modelką Jennifer Flavin Stallone. Pociecha gwiazdora poszła w ślady matki i również zajęła się modelingiem. Jeśli śliczna, co nie umknęło uwadze internautów. 24-latka zapozowała z ojcem do zdjęcia. Ten złożył jej życzenia z okazji urodzin.

ZOBACZ TEŻSylvester Stallone jeszcze niedawno wyglądał tak. Teraz paparazzi przyłapali go na plaży z żoną. Bardzo się zmienił

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Sylvester Stallone pochwalił się córką z okazji jej urodzin

27 sierpnia Sophia Rose Stallone skończyła 24 lata. Dumny tata opublikował na Instagramie zdjęcie z pociechą. Widać. że łączy ich wyjątkowa więź.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Sophia! Jesteś miłością naszego życia i niekończącym się źródłem niesamowitej dumy. Tata - ekscytował się.
 

Post zalała lawina gratulacji i życzeń. Komplementom nie było końca.

Prześliczną masz córkę, Sylvester!
Wszystkiego najlepszego dla niej i gratulacje dla Ciebie!

Sylvester Stallone - życie prywatne

Hollywoodzki aktor był trzykrotnie żonaty. Pierwszy ślub wziął z Sashą Czack w 1974 roku. Rozwiódł się z nią jedenaście lat później i w tym samym roku poślubił Brigitte Nielsen. Małżeństwo z duńską aktorką nie trwało zbyt długi, bo zaledwie dwa lata. Po dziesięcioletniej przerwie od bliższych relacji z kobietami, w końcu odważył się złożyć przysięgę modelce, Jennifer Flavin. Mają trzy córki, Sophię, Scarlette oraz Sistinę.

PRZECZYTAJMatka Sylvestra Stallone tak wyglądała 5 lat temu. Teraz przesadziła z operacjami plastycznymi, a jej twarz przypomina maskę

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.