Barbara Kurdej-Szatan na ostatniej imprezie przed porodem. Ciążowe krągłości podkreśliła obcisłym sweterkiem

Barbara Kurdej-Szatan lada moment urodzi swoje kolejne dziecko. Gwiazda nie zamierza jednak siedzieć w domu i wybrała się z mężem na wernisaż fotografii.

Barbara Kurdej-Szatan jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Od powitania na świecie synka Henryka dzielą ją tylko tygodnie, a może nawet i dni. Gwiazda zdążyła już zorganizować baby shower, na które zaprosiła swoje sławne koleżanki. Zdjęcia z imprezy możecie obejrzeć TUTAJ. Aktorka mimo końcówki ciąży wciąż jest aktywna i ostatnio wybrała się na wernisaż fotografii. Wyglądała kwitnąco!

Ciężarna Barbara Kurdej-Szatan na wernisażu fotografii z mężem

Aktorka pojawiła się na wernisażu fotografii #Pauza w towarzystwie swojego męża, Rafała Szatana. Basia nie zamierzała się stroić w eleganckie ubrania i postawiła na totalny luz. Zdecydowała się na długie i luźne spodnie oraz obcisły sweterek w paski, który pięknie podkreślił jej ciążowe krągłości. Włosy natomiast zawiązała w luźny kucyk. Trzeba przyznać, że pogoda w Warszawie zmieniła się diametralnie, więc można się pokusić o stwierdzenie, że była to nieco jesienna stylizacja!

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym autem. Wybuchła burza: Dwa miesiące temu płakała, że nie zarabia. Tłumaczy się

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał SzatanBarbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan KAPiF

Rafał również postawił na prosty i młodzieżowy outfit. Dżinsowe spodnie połączył z czarnym t-shirtem i skórzaną kurtką. Widać, że aktorzy już nie mogą doczekać się, kiedy na świecie pojawi się ich kolejne dziecko. Myślicie, że zdecydują się pokazywać jego wizerunek w mediach społecznościowych? Już czekamy na pierwsze zdjęcia Henia!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "M jak miłość". Serialowa Joanna będzie miała nie lada dylemat. Pomyli ciążę z nadwagą

Zobacz wideo Kurdej-Szatan o kryzysie w małżeństwie
Więcej o: