Justyna Żyła zachwyca w krótkiej sukience na tle gór. Internauta: Piotrek naprawdę jest idiotą

Justyna Żyła dodała nowe zdjęcie, a fani się zachwycają. Piotr Żyła będzie zazdrosny?

Wątek Justyny Żyły i jej byłego męża Piotra to niekończąca się opowieść. Od kiedy polski skoczek znalazł szczęście u boku innej kobiety, celebrytka stała się bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Tylko w ostatnim czasie zaatakowała rodziców byłego męża czy narzekała na wysokość alimentów. Teraz postanowiła wypróbować czegoś innego.

Justyna Żyła zachwyca w krótkiej sukience

Jedna z najbardziej zapamiętanych uczestniczek "Tańca z Gwiazdami" opublikowała na Instagramie zdjęcie na tle gór. Musimy przyznać, że Justyna promienieje. Tego dnia miała na sobie krótką sukienkę, która pięknie odsłoniła jej nogi i podkreśliła dekolt. Widać też wakacyjną opaleniznę i zadziorny uśmiech.

Jakie plany na weekend? - zapytała ochoczo fanów.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowa dziewczyna Piotra Żyły dopingowała go na trybunach i szczęśliwa pozowała na tle skoczni: Fantastyczny weekend

 

Internauci nie przeszli obok tego zdjęcia obojętnie. Pod fotką pojawiła się masa pozytywnych opinii. Dostało się przy okazji byłemu mężowi. Chyba nie będzie zadowolony.

Brak słów i ta figura, kreacja. Bogini Żyła.
Sorry, ale Piotrek naprawdę jest idiotą. Miał wszystko - rodzinę, piękną, zaradną żonę, cudowne dzieciaki, szacunek społeczeństwa.
Silna, piękna, mądra kobieta. A Piotrek... No lubię go, ale przyjdzie czas na refleksję i u niego - pisali odważnie.

Na Was również zrobiła takie wrażenie? Piotr Żyła będzie zazdrosny?

Zobacz wideo Justyna Żyła nie powiedziała rodzinie o ingerencji w urodę

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Justyna Żyła wspomina rozbieraną sesją dla "Playboya". Pochwaliła się zdjęciem zza kulis

Więcej o: