Blanka Lipińska wspomina pierwszy klaps na planie "365 dni. Pokazała też niepublikowane dotąd materiały z filmu

Blanka Lipińska zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z Michele Morrone z pierwszego dnia na planie filmu "365 dni".

Blanka Lipińska zadebiutowała w rodzimym show-biznesie jako autorka bestsellerowych książek o tematyce erotycznej. Jej trylogia sprzedała się na rynku w rekordowym nakładzie, więc sama zainteresowana zdecydowała się zekranizować swoje powieści. Ku zaskoczeniu wszystkich film "365 dni" odniósł wielki sukces nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Przypomnijmy, że był numerem 1 na Netflixie w wielu krajach. Teraz autorka hitu wspomina pierwszy dzień na planie, od którego minął równy rok. 

ZOBACZ TEŻ: Duffy była porwana i gwałcona. "365 dni" ją zbulwersowało. Napisała list do CEO Netfliksa. "Bagatelizuje przemoc seksualną"

Blanka Lipińska wspomina rozpoczęcie zdjęć do "365 dni"

W lutym na ekranach polskich kin mogliśmy oglądać pierwszy z trzech zaplanowanych filmów na podstawie książek Blanki Lipińskiej. Dokładnie 27 sierpnia w podkrakowskich Niepołomicach padł pierwszy klaps na planie produkcji, o czym przypomniała sama autorka. Zamieściła wspólne zdjęcie z tego dnia z Michele Morrone.

Dokładnie rok temu weszliśmy na plan "365 dni". Dokładnie 27.08 w Niepołomicach padł pierwszy klaps.Bardzo dobrze pamiętam ten dzień, było gorąco, a ja od kilku dni nie mogłam spać z tych emocji i co dziwne nie czułam zmęczenia. Na planie wszystko było takie nowe, trudne, ekscytujące, magiczne. To, co wcześniej było tylko w mojej głowie, nagle stawało się rzeczywistością - opowiada w najnowszym poście.

Nie obyło się również bez podziękowań dla całej ekipy, a w szczególności dla głównych aktorów.

Z okazji rocznicy dziękuje całej ekipie tworzącej "365 dni". To zasługa wielu osób, że nasz film zdobył serca widzów na całym świecie. Dziękuje Wam Kochani! Jesteście najlepsi i bardzo cierpliwi, ale nie byłoby tej historii bez głównych aktorów, których pokochaliście.... - napisała Lipińska.
 

Planowo już na początku przyszłego roku ma pojawić się w kinach kolejna część. Wybierzecie się do kina?

Zobacz wideo Blanka Lipińska zdradza, jak to jest być najbogatszą pisarką w Polsce
Więcej o: