Klaudia Halejcio obcięła włosy. Nie jest pewna swojej decyzji. Fani natomiast są zachwyceni. "Zmiana na lepsze"

Klaudia Halejcio zaskoczyła internautów nową metamorfozą. Aktorka obcięła włosy.

Klaudia Halejcio aktywnie prowadzi media społecznościowe, na których chętnie zdradza kulisy życia prywatnego. Aktorka słynie także z zabawnych filmików i zdjęć, które również możemy zobaczyć na Instagramie. Jak przystało na prawdziwą aktorkę, wielokrotnie udowadniała fanom, że uwielbia metamorfozy. Jej profil wręcz pełen jest różnych odsłon aktorki (o ile tak to można nazwać). Klaudia uwielbia eksperymentować z modą jak z fryzurą. Widzieliśmy już ją już w wielu wydaniach - różowych i białych włosach, lecz najczęściej wierna jest brązowy. Teraz jednak postanowiła na mocne skrócenie fryzury. Klaudia pokazała wideo na InstaStories z wizyty u fryzjera. Jej mina nie wygląda na zadowoloną.

ZOBACZ TAKŻE: Klaudia Halejcio w blond włosach. Fani są zachwyceni. "Trochę jak Kim Kardashian, ale w pozytywnym znaczeniu". My mamy wątpliwości

Klaudia Halejcio przeszła metamorfozę

Klaudia Halejcio w ostatnim czasie miała długie włosy, które najczęściej układała w fale. Teraz jednak postanowiła sprawić sobie zdecydowanie krótszy bob. W poniższym wideo możecie zobaczyć aktorkę w nowej odsłonie.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio obcięła włosy

Chwilę później na profilu instagramowym Klaudii pojawiło się krótkie wideo porównawcze.

Dobrą decyzję podjęłam? - podpisała aktorka.
 

Internautom bardzo przypadł do gustu jej nowy wizerunek, co wyrazili licznie w komentarzach. Pojawiła się masa komplementów i miłych słów.

Bardzo dobrze Ci w takim cięciu.
Cudowną. Zmiana na 1000 razy lepiej.
Bardzo dobra decyzja - komentują fani.

A Wam jak podoba się Klaudia w nowym wydaniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.