Brad Pitt spotyka się z mężatką! Nicole Poturalski ma dziecko i chętnie mówi po polsku

Brad Pitt i Nicole Poturalski są zakochani? Zagraniczne media twierdzą, że ich związek trwa od kilku miesięcy. Doszukano się nowych informacji na temat niemieckiej modelki.

Niedawno świat obiegła informacja, że Brad Pitt jest zakochany! Jego wybranką ma być niemiecka modelka o polskich korzeniach - Nicole Poturalski. Zakochani byli widziani razem na lotnisku i podobno aktor zabrał dziewczynę na południe Francji. W mediach pojawiają się nowe informacje na temat modelki i relacji pary. 

ZOBACZ: Brad Pitt przyłapany z nową dziewczyną! Jest młodsza o prawie 30 lat, ma polskie korzenie i przypomina Angelinę Jolie

Brad Pitt spotyka się z Nicole Poturalski

Niemiecki magazyn "Bild" dotarł do informacji o tym, że 27-latka jest mężatką. Jej wybranek to berliński restaurator Roland Mary, z którym wychowuje siedmioletniego syna Emila. 

Nicole dorastała górniczym mieście Bergmaken niedaleko Dusseldorfu. Po rozwodzie rodziców zamieszkała z mamą Agnieszką i siostrą w mieszkaniu z dwiema sypialniami. Chodziła do szkoły oddalonej o kilkaset metrów od domu i marzyła, żeby zostać biologiem morskim. Podobno Poturalski utrzymuje bliskie kontakty z dziadkami. Jej dziadek Stanisław przyjechał do pracy w Zagłębiu Ruhry ponad 30 lat temu. Nicole płynnie porozumiewa się w języku polskim i mówi jeszcze w czterech językach.

Gdy miała 13 lat, została wypatrzona w paryskim Disneylandzie przez łowcę talentów. Rozpoczęła karierę modelki i wystąpiła na okładkach wielu magazynów: "Harper’s Bazaar", "Cosmopolitan", "Marie Claire" czy niemieckiego "Elle". Modelka miała 19 lat, gdy przeprowadziła się do Berlina i tam poznała przyszłego męża, który jest od niej o 40 lat starszy. 

Według "Bilda", Brad Pitt bywał wraz z Quentinem Tarrantino w restauracji męża Nicole podczas kręcenia filmu "Bękarty wojny" w 2009 roku.

Zagraniczne media spekulują, że Nicole i Brad spotykają się od kilku miesięcy. 

Więcej o: