Michał Wiśniewski wrzucił nagranie z USG. Odlicza do narodzin piątego dziecka. Wyjawił płeć i imię. Nie jest przypadkowe

Michał Wiśniewski oczekuje narodzin piątego potomka. Na Instagramie pochwalił się nagraniem z badania prenatalnego.

O tym, że Michał Wiśniewski i jego piąta żona Pola spodziewają się dziecka, mówiło się już w czasie przymusowej izolacji. Wówczas muzyk zaprzeczał, że jego wybranka jest w ciąży. W maju para wzięła potajemny ślub, w towarzystwie najbliższej rodziny. Szybko okazało się jednak, że para faktycznie oczekuje narodzin dziecka. Piąta żona Wiśniewskiego udała się na wybory prezydenckie w obcisłej sukience, pokazując ciążowe krągłości. Lider Ich Troje do tej pory nie chciał komentować ciąży wybranki, jednak teraz zrobił to za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ZOBACZ: Żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży. Na spacer założyła obcisłą sukienkę i podkreśliła krągłości

Michał Wiśniewski pokazał nagranie z USG

Wokalista udostępnił na Instagramie nagranie z badania. Widać na nim sporych rozmiarów maluszka. W opisie Michał wyjawił, że spodziewa się syna. Państwo Wiśniewscy wybrali już oryginalne imiona dla dziecka (nie mogło być inaczej!). Poród lada chwila, a celebryta już odlicza do narodzin piątego potomka. 

Falco Amadeus 54321... - napisał Michał Wiśniewski na Instagramie.
Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał nagranie z USG

Warto zauważyć, że zestawienie imion nie jest przypadkowe. Michał w ten sposób oddał hołd austriackiemu wokaliście o pseudonimie Falco, którego największym hitem był utwór "Rock Me Amadeus". Artysta zginął w 1998 roku w tragicznym wypadku. Pod wpływem alkoholu i narkotyków wjechał samochodem w rozpędzony autobus na szosie w Puerto Plata.

Muzyk do tej pory doczekał się czwórki dzieci. Ze związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską ma dwójkę: 18-letniego Xaviera oraz 17-letnią Fabienne. Później Michał Wiśniewski związał się z kolejną wokalistką Ich Troje, Anną Świątczak. To małżeństwo nie przetrwało próby czasu, ale para doczekała się dwóch córek: 13-letniej Etiennette i 12-letniej Vivienne. W jednym z wywiadów celebryta mówił, że Pola jest mamą dla czwórki dzieci z poprzednich związków. 

Wygląda na to, że Wiśniewski ze swoich dzieci będzie mógł stworzyć drużynę piłkarską! Gratulujemy Poli i Michałowi!

ZOBACZ TEŻ: Etiennette, Alikia Ilia i Vivienne to dopiero początek. Te gwiazdy w bardzo oryginalny sposób nazwały swoje dzieci