Anna Lewandowska pokazała rodzinne zdjęcia z dzieciństwa. "Taki ancymon był ze mnie". Na fotografiach widzimy też jej mamę i brata

W najnowszej instagramowej relacji Anna Lewandowska pokazała swoim obserwatorom zdjęcia sprzed lat. Możemy zobaczyć na nich mamę i brata Anny, ale też samą trenerkę.

Anna Lewandowska na pierwszym miejscu stawia życie rodzinne i trzeba jej przyznać, że potrafi łączyć macierzyństwo z intensywnymi zobowiązaniami zawodowymi. Na instagramowym profilu trenerki obok coraz to nowych ćwiczeń, przepisów kulinarnych i postów motywacyjnych możemy znaleźć wiele zdjęć z mężem oraz z córeczkami - Laurą i Klarą. 

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że żona Roberta Lewandowskiego jest bardzo związana ze swoją mamą Marią i młodszym bratem Piotrem. Trenerka nie ukrywa, że ma bardzo dobre relacje z najbliższymi.

Anna Lewandowska na rodzinnych zdjęciach z mamą i bratem

W jednej z najnowszych InstaStories na profilu Anny Lewandowskiej pojawiły się rodzinne fotografie zrobione około 25-30 lat temu, na których możemy zobaczyć między innymi Marię Stachurską, Piotrka Stachurskiego i małą Anię.

Wybieram moje zdjęcia z młodości. Dowiozła je przed chwilą moja mama. I słuchajcie. Taki ancymon był ze mnie, zobaczcie! A tutaj moja mama i mój brat Piotrek. I tutaj Ania - taki bobasik, tutaj jeszcze grzeczny - opisuje w nagraniach Anna Lewandowska, pokazując kolejne fotografie. 

W jednej z rozmów w programie "Dzień Dobry TVN" żona piłkarza Bayernu Monachium zdradziła, że w młodym wieku często opiekowała się swoim braciszkiem. 

Nikt nie mógł go dotknąć. Nikt nie mógł mu zrobić krzywdy do momentu, kiedy dorósł na tyle, że sam potrafił sobie poradzić - wyznała w "Dzień Dobry TVN".  

Rodzeństwo było ze sobą bardzo zżyte i nie traci kontaktu nawet w dorosłym życiu. 

Kiedyś poniekąd zastępował mi ojca, teraz jest obok mnie, gdy brakuje męża Roberta. Od lat wspiera mnie swoim męskim ramieniem - czytamy w Vivie.

Trzeba przyznać, że Ania Lewandowska była bardzo uroczym dzieckiem.