Kinga Rusin zapozowała niemal nago. Koronkowa kreacja odsłoniła jej smukłą sylwetkę. "Cudna modelka"

Nie od dziś wiadomo, że Kinga Rusin może pochwalić się wysporotwaną figurę. Ostatnio zapozowała do zdjęcia w półnegliżu.

Kinga Rusin rozpoczęła pracę w mediach blisko trzy dekady temu. Od tego czasu zdążyła dorobić się nie tylko statusu jednej z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. 49-latka jest też znana z tego, że zna się na modzie propaguje zdrowy styl życia. Ekologia i sport to jej codzienność. Nie ma się wiec co dziwić, że Kinga Rusin może pochwalić się doskonale wyrzeźbioną sylwetką. W ostatnim czasie coraz częściej się nią chwali.

Kinga Rusin zapozowała niemal nago

Jakiś czas temu Kinga Rusin pochwaliła się zdjęciem w fantazyjnym stroju kąpielowym z falbankami. Uwagę przyciągał jednak nie jej plażowy outfit, ale silnie zarysowane mięśnie brzucha. Zdjęcie szybko zniknęło z jej instagramowego profilu, jednak wróciła po kilku tygodniach. Tym razem dziennikarka pochwaliła się jeszcze bardziej zmysłową fotką.

Na oficjalnym profilu marki Pat&Rub pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Kingę Rusin w skąpych koronkach. 

Zachwyty i komplementy

Pod zdjęciem Kingi Rusin nie brakuje miłych słów.

Ależ ona ma ciało.
Cudna modelka.
Piękna ta Kinga - czytamy w komentarzach.

Zachwyty wcale nas nie dziwią. Dziennikarka może pochwalić się bardzo zgarną sylwetką. To zasługa zdrowego odżywiania i aktywnego trybu życia.