Joanna Koroniewska na odważnym zdjęciu z teatru. "Ciało to narzędzie pracy". Fani komplementują: Jak wino, dziewczyno!

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie w odważnym kostiumie. Fani są zachwyceni kobiecym i naturalnym wydaniem aktorki.

Joanna Koroniewska wiele razy w gorzkich słowach komentowała decyzje rządu w związku z ograniczeniami w teatrach, czy wcześniej ich całkowitym zamknięciem. Aktorka ubolewała nad tym, że nie może pracować, a bardzo tego pragnie. Na szczęście teraz może to robić i przygotowując się do premiery jednego ze spektakli, zrobiła sobie selfie. Zapozowała w garderobie w kusym kostiumie i rozpaliła zmysły internautów.

ZOBACZ TEŻInternautka ostro oceniła Joannę Koroniewską bez makijażu. "Pomaluj się i nie strasz ludzi". Aktorka odpowiedziała w punkt

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska gotowa na próbę jednego ze spektakli

Joanna Koroniewska popularność zdobyła dzięki roli Małgosi w "M jak miłość". Po kilku latach zdecydowała się jednak opuścić obsadę i zapragnęła skupić się na karierze stricte teatralnej. Unikała medialnych wyjść, nie pojawiała się na szklanym ekranie, jednak ciągle była aktywna zawodowo. Bardzo ucieszyła się więc, kiedy po lockdownie mogła wrócić na deski teatru. Ostatnio przygotowywała się do roli w "W łóżku z rabusiem". Pokazała charakteryzację.

Mama w teatrze. Dziś pierwsza próba kostiumowa - najważniejszy moment w pracy aktora. I powiem tak, ciało to nasze narzędzie pracy, dlatego im jestem starsza, tym paradoksalnie mniej się wstydzę - snuła w opisie Koroniewska.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani pisali, że Joanna wygląda seksownie i w wersji naturalnej jest równie śliczna, co w makijażu.

Tak naturalnie, a jak pięknie.
Pięknie Pani w tym kostiumie.
Jak wino, dziewczyno! Młodzieńcze piękno w to szlachetne przechodzi, bo niespaskudzone botoksami, a pielęgnowane szczęściem i radością.

POLECAMYJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor przerobili swoje twarze. Są staruszkami ze zmarszczkami. "Tak źle nie będziecie wyglądać"

Więcej o: